Parāde, parāde. Parade Parade

Hentai drāma, divas OVA epizodes. 1996. gads. Režisors Toshimitsu Kobayashi. Žanra paraugs, kur patiešām eksistē sižets.

Jauna un jauka, Kaori ir jauna popdziedātāja, kura tikko guvusi panākumus ar lielu hitu. Tagad viņa stāv uz superzvaigznes robežas, gatavojoties sākt savu pirmo koncertturneju.

Viena lieta tomēr aizēno Kaori nākotni. Viņai ir spēcīgs noslēpums, kuru viņas menedžere / mīļākā Juko ir zvērējusi paturēt noslēpumā. Tomēr, kad Kaori sāncense, lesbiešu dziedātāja Saki, atklāj viņas noslēpumu, ko abas draudzenes darīs, lai glābtu Kaori daudzsološo karjeru?

https://www.absoluteanime.com/parade_parade/

Parāde Parāde (яп. パ レ ド パ レ ー ー pare: do pare: do) - ir hentaja OVA, kas uzņemta pēc tāda paša nosaukuma Satosi Akifudzi mangas studijās Pink Pineapple un AIC 1996. gadā Formāli pieder "Futanari" apakšžanram (hermafrodīti). OVA izceļas uz kopējā žanra fona ar dramatisku sižetu un kvalitatīvu mūziku.

Personāži

Anime sižets ir veltīts dziedātājai-elkam Kaori Siine, kura savu karjeru tikko sāk savas menedžeres un mīļākās Juko Imai vadībā. Kaori ir hermafrodīts, kuram ir gan sieviešu, gan vīriešu primārās seksuālās īpašības, un viņš ļoti baidās sabojāt savu karjeru, ja šis fakts kļūst zināms plašākai sabiedrībai. Juko iepazinās ar Kaori divus gadus pirms viņas pirmās uzstāšanās, ar kuru sākās OVA, un kopš tā laika viņu reklamē. Viņa arī apzinās aizbilstamās neparasto fizisko īpatnību un glabā noslēpumu.

Antagonistisko lomu sērijā spēlē Saki Midorikava, slavena un populāra dziedātāja, kura veiksmīgi uzstājusies vairāk nekā trīs gadus (kas, pēc Juko domām, šovbiznesā ir ļoti sarežģīti) un radījusi sev agresīvi seksuālu lesbietes tēlu. Saki ir savs topošo dziedātāju "harēms", no kuriem viena ir Sajaka Tamura, Kaori sāncense starp iesācējiem elkiem.

Saki un Juko (kādreiz pazīstama ar pseidonīmu "Kaworu") ir bijušas ilgstošas ​​attiecības, kopš viņi pirms trim gadiem vienlaikus sāka savu muzikālo karjeru. Spiestas izturēt savu šovinistisko producentu vardarbību, meitenes atrada savstarpēju atbalstu un palika uz skatuves. Tomēr gadu vēlāk Juko zaudēja balsi pēc kakla ievainošanas, un lepnums neļāva viņai palikt pie Saki, kas par to izjūt aizvainojumu pat divus gadus vēlāk.

Sižets

Sērija sākas ar Kaori pirmo publisko uzstāšanos ar dziesmu “Ai-iro Otome”. Pēc uzstāšanās Juko informē viņu par panākumiem un pārliecina viņu nodarboties ar seksu. Tajā pašā laikā Saki, pārskatot Kaori televīzijas sniegumu, nolemj padarīt viņu par daļu no savas "kolekcijas". Pirms nākamā koncerta, kurā abi uzstājas, Saki uzklūp Kaori dāmu istabā prom no Juko un savaldzina viņu, neskatoties uz sākotnējo šoku, atklājot, ka viņa ir divdzimumu būtne. Kad Juko viņus atklāj, Saki viņai piedāvā "dueli" par Kaori noslēpuma glabāšanu, no kuras viņa nevar atteikties, pretējā gadījumā Saki publicēs viņu noslēpumu.

Otrajā epizodē Juko atved Kaori pie Saki, kur viņa paskaidro noteikumus: Juko un Saki maina partnerus (attiecīgi Kaori un Sajaka), un uzvar pirmais, kurš viņu novedis pie orgasma. Ilgstošas ​​erotiskas ainas laikā Saki mēģina pārliecināt Kaori, ka Juko nav viņas uzticības cienīga, taču viņai nepaveicas. Juko uzvar, kaut arī ar nelielu starpību (pēc Sajakas "vājā punkta" atklāšanas - paaugstināta jutība pret anālo seksu), un Saki tur vārdu, lai nereklamētu Kaori noslēpumu, lai gan viņas aizvainojums pret Juko tikai padziļinās.

Atgriežoties, Juko paskaidro Kaori par viņu attiecībām ar Saki: saskaroties ar sistemātisku vardarbību, Saki sabojājās un gandrīz aizgāja no skatuves, taču Juko lepnums un griba abiem palīdzēja ar to tikt galā. Juko jūtas vainīga pret Saki, bet Kaori viņu mierina, ka viņa, iespējams, nojauš par viņas jūtām. Nākamajā dienā Saki pārceļas uz Juko un Kaori biroju, paziņojot, ka viņš negrasās atteikties no prasījumiem ne vienam, ne otram. Pēdējā ainā Kaori un Saki uz skatuves duetā izpilda "Ai-iro Otome", savukārt Juko pūlī dzied nedzirdami. Sajakas liktenis paliek atklāts.

Skaņu celiņš

Kā sērijas sākuma un noslēguma tēma tiek izmantota Kaori balss aktrises Joko Asadas dziedātā dziesma "Ai-iro Otome". Dziesma ir rakstīta īpaši "Parade Parade" un nekad nav izdota atsevišķos singlos vai albumos.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Parade_Parade

Par to, kas ir hentai.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hentai