Paātrinātā meitene. Chou Kadou Girl

Režisors Motonaga Keitaro. 2019. gada anime, īsas sērijas, zinātniskā fantastika. Angļu nosaukums "Pārsteidzošā jeb Burvīgā svešiniece".

Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai populārā tāda paša nosaukuma mangas ekranizāciju, kas izveidota sadzīves komēdijas žanrā. Stāsta uzmanības centrā izrādās Haruto Boida, otaku, kurš ir pārliecināts, ka attiecības ar trīsdimensiju meitenēm ir ļaunums, no kura jāizvairās, pretējā gadījumā pēc ienākšanas viņu pasaulē nebūs iespējams aizbēgt! Tiesa, pat galvenajam varonim ir meitene, ar kuru viņš ir traks. Haruto ir iemīlējies Nonā, ar kuru attiecības ne vienmēr ir vienmērīgas. Kopumā viņi pat nesazinās, jo meitene ir tikai galvenā varone anime, kas iet vienā no Japānas televīzijas kanāliem. Galvenais varonis pats kļūst par Nonas figūru īpašnieku dienā, kad šie piederumi tiek izlaisti. Tiesa, galvenais varonis nemaz negaida, ka plastmasas meitene pēkšņi atdzīvosies un ceļos pa viņa dzīvokli. Kopš šī brīža galvenā varoņa dzīve apvērsīsies otrādi. Puisis nespēj noticēt savai laimei: vai ir iespējams, ka anime meitene, kurā viņš tik ilgi ir iemīlējusies, tagad ar viņu sazinās un dzīvo tajā pašā dzīvoklī?

Šis apraksts neatklāj īstos noslēpumus. Meitene ir citplanētiete - citu pasauļu pētniece, kuras ziņojumu Zeme uztver, kā anime reklāmu un steigšus izveido viņas piedzīvojumu franšīzi, bet pati meitene (tik tikko 20 cm gara) nonāk veikalā, kur viņu nopērk minētais puisis.

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/38226/Choukadou_Girl_%E2%85%99

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Over_Drive_Girl_1/6

Viki lapa.

https://animanga.fandom.com/wiki/Chou_Kadou_Girl_%E2%85%99:_Amazing_Stranger

Anime lapa.

https://www.zerochan.net/Choukadou+Girl+1%2F6+-+Amazing+Stranger