Pa pilnam atmosfērisku foto pasākumā "PĒDĒJĀ ELKA DEBEJA UZ SKATUVES" aiziet!!

Šokējoši!!! Patiesi gada vienādojums grupas "Last Idol" rīkotajam pasākumam "Last Idol" Lan Park Paragon, Siam Paragon ar debijas paziņojumu Stage Idol. 7 meitenes ar vislielāko auru no šova "Last Idol Thailand. Kā vienība "Protea", ieskaitot: Tonnam-Bantita, Man Mook-Chadathan, Mimi-Pimmada, Ranma-Tantaya, Simone-Punnasa, Kae-Pannipa un Highway-Siraprapha. kuras uzstājās uz skatuves pilnā dziesmā "Bandwagon".

Pirms kārtas pārējām 19 meitenēm, kas startēja šajā programmā Otrās vienības ietvaros, 4 vienības, proti "EGAO" (Ekao), "Hoshizora Sisters" (Hoshizora Sisters) ), "Aozora To T-Shirt" (Aozora To T -krekls) un "Someday" (Someday), kas nāk ar senbatsu. Uz skatuves katras vienības dziesmā pirmo reizi. Sākot ar EGAO dziesmas “Namida no Kamen…Tear Mask” (Namida no Kamen) izpildījumu, Hoshizora Sisters parādījās spilgti stjuartu pasteļtoņos. Gatavas rādīt dziesmu "Shitsuren Kanpai... Pakratīsim glāzi skumjām dienām" (Shitsuren Kanpai), savukārt 3 mazas meitenes no "Aozora To T-Shirt" nāk, lai piešķirtu spilgtumu dziesmā "Souzoujyo no Fruits ... Augļi ārpus iztēles” (Soo Zhou no Fruit) un kulminācija ar izrādi. Dziedot un dejojot šūpojoties no Someday līdz dziesmai “Again & Again” (atkal un atkal) pēc katras vienības izrādes, katra meitene raudāja un pateicās faniem par pievienošanos tagu komandai, lai viņas atbalstītu. Līdz pārpilnībai Park Paragon.

Turpināt ar pasākuma oficiālo paziņojumu "Ekskluzīvs TRUE 5G SPECIAL UNIT ANOUCEMENT" Khun Nutthamanee Lekvanichkul, True Corporation Public Company Limited zīmola un komunikāciju direktora vietnieks, pasniedza ziedus, lai apsveiktu Protea meitenes un 5 meitenes, kuras saņēma visvairāk balsu no True 5G Special. Tās ir Noo-Pitchinee, Fah-Chutikarn, Manmuk-Chadathan , Koi-Kamonwan un Hongyok Kuanpradit.

Pēc tam komanda pārsteidza meitenes Protea, atklājot mūzikas video "Bandwagon" (Bandwagon), lai viņas pirmo reizi pasaulē noskatītos kopā ar saviem faniem. Tajā pašā laikā fani apvienojās, lai uzņemtu miksu Park Paragon, liekot katrai no meitenēm noslaucīt asaras par faniem, kuri viņas sirsnīgi uzņēma.

Pirms noslēguma ar īpašu šovu dziesmā "Last Ai Yoroshiku" (Last Ai Yoroshiku) no 26 meitenēm "Last Idol" starp faniem, kas ieradās atbalstīt viena otru. Var teikt, ka visas 5 meitenes ar etiķeti "Last Idol Thailand" ir paziņojušas par savu iestāšanos par pilntiesīgu elku mākslinieci.

Fani var noskatīties mūzikas videoklipu dziesmai "Bandwagon", kas ir 7 Protea meiteņu devums

Un sekojiet viņu kustībām Facebook "Last Idol Thailand".

https://akibatan.com/2021/12/last-idol-debut-stage-at-siam-paragon/

Kā nu spēju no taizemiešu valodas ar Google tulkoju. Tātad, tas bija pasākums, kur jaunas grupas ieguva oficiālu elku grupu statusu.