Otrā grāmata no sērijas par Moriganu Kraukli "Brīnamkale. Moriganas Kraukles aicinājums"

28. augusts 2019 11:05 Ziņa

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā austrāliešu rakstnieces Džesikas Taunzendas otro grāmatu no sērijas par Moriganu Kraukli “Brīnamkale. Moriganas Kraukles aicinājums”. Ar savu, kā ierasts, nevainojamo tulkojumu no angļu valodas, latviešu lasītājus iepriecinājusi Laura Romanovska.

“Brīnamkale. Moriganas Kraukles aicinājums” ir pasaules bestsellera “Nekadbija. Moriganas Kraukles pārbaudījumi” grāmatas turpinājums. Morigana Kraukle uzsāk mācības prestižās Brīnamainās Biedrības skolā, un viņa ir pirmā Brīnamkale, kas iekļuvusi skolā pēdējo 100 gadu laikā. Vai viņai lemts sekot ļaundara Ezra Skvalla pēdās?

Tikmēr maģiskajā pilsētā Nekadbijā sāk pa vienam bez vēsts pazust iedzīvotāji, un Morigana ir pirmā aizdomās turamā... Moriganai un viņas draugiem jāpierāda meitenes nevainība - pirms viņu izslēdz no skolas, vai, vēl ļaunāk, izraida no Nekadbijas...

Tulkotāja Laura Romanovska:  “Arī otrā sērijas grāmata sasmīdina un sabaida. Tā ir padziļināta Nekadbijas ģeogrāfijas un vēstures stunda pie jocīgākajiem pasniedzējiem, kādi grāmatās pēdējā laikā redzēti. Vieta, kur labprāt gribas atgriezties, jo vienlīdz vilina kā pazīstamais, tā neparedzamais.”

Grāmatas autore Džesika Taunzenda dzīvo Sanšainkostā, Austrālijā, taču vairākus gadus pavadījusi arī Londonā. Astoņus gadus viņa strādājusi par tekstu autori un pirms tam bijusi Austrālijas Stīva Ērvina zoodārza bērnu dabas žurnāla redaktore.

“Brīnamkale. Moriganas Kraukles aicinājums” ir tulkota 33 valodās un jau ir saņēmusi neskaitāmas pozitīvas atsauksmes no lasītājiem visā pasaulē.

https://www.mammamuntetiem.lv/articles/44867/otra-gramata-no-serijas-par-moriganu-kraukli-brinamkale-moriganas-kraukles-aicinajums/