Olga Miklaševska. Čūskas - Dievu dusmas

Gorgona Medūza slēpjas no atriebības alkstošās Perseja sievas. Gamajuns atstāj Ēdenes dārzu, lai dotos uz cietumu, no kura vēl nevienam nav izdevies aizbēgt. Solovejs-Razbainieks dzīvo hostelī un sapņo par bijušās sievas atgriešanu. Un putnam Fēniksam ir tikai viena iespēja atdzimt no jauna: izdarīt vēl vienu slepkavību. Kura plāns darbosies, un kurš uz visiem laikiem paliks cilvēka ķermenī?

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/701688/

Olga Miklaševska dzimusi Tulā 1993. gadā. Agrā bērnībā viņa kopā ar ģimeni pārcēlās uz Maskavu, kur dzīvo joprojām. Savu pirmo romānu psiholoģiskā trillera žanrā viņa uzrakstīja jau 16 gadu vecumā. 2015. gadā Olga absolvēja universitāti ar biznesa informātikas grādu un tajā pašā gadā iestājās maģistratūrā, multimediju žurnālistikā. Kopš 2012. gada viņa YouTube platformā vada savu video emuāru par grāmatām. Kā rakstnieci Olgu piesaista sieviešu romantiskā proza, taču autore atzīst, ka viņas grāmatas ir paredzētas nedaudz jaunākai auditorijai nekā lielākā daļa šī žanra romānu. Neskatoties uz to, Olgas stāsti ir krasā pretrunā ar liela mēroga prozu un lasītāju novirza uz tumšākām un mazāk meitenīgām tēmām. Mīļākais rakstnieks - Īens Makjūens. Mīļākā filma - "Voltera Miti neticamā dzīve". "Tā visa ir dzira!" - pirmā izdotā autores grāmata.

Ārpus sērijas: 2016 – Tā visa ir dzira! 2017 – Tā visa ir maģija!

Pirātu salas: 2017 – Pūķu salas noslēpums

Stāsti: 2012 - Kad mēs kļūsim bērni

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/533171-olga-miklashevskaya

Tā visa ir dzira!

Vai vēlaties, lai jūsu rokās būtu mīlas dzēriens? Ko darīt, ja tas tiek nepareizi pagatavots, ja tas nonāks pie jūsu ļaunākā ienaidnieka, vai arī notiks, ka arī jūs iedzersiet šo dzērienu malku? .. Un tad būs kauns, kad izrādīsies, ka burvju dzērienam ar to nav absolūti nekāda sakara! Šajā karā nav noteikumu, bet tikai, ņemiet vērā, tad nesakiet, ka vainīga ir dzira!
Sīkāk: livelib.ru:
https://www.livelib.ru/book/1001635568-eto-vsjo-zele-olga-miklashevskaya

Tā visa ir maģija!

Taisa, jaunā pūķu speciāliste, pat neiedomājās, ka riskē ar neatbildētu mīlestību, dodoties biznesā uz Ziemeļu fortu. Jā kam! Forta pašam talantīgākajam jātniekam. Bet, ja paskatās tuvāk un izrādi nedaudz pacietības, tad aiz stāsta par neatbildētu mīlestību var redzēt, kā notiek īsta maģija.
Sīkāk livelib.ru:
https://www.livelib.ru/book/1002565015-eto-vsjo-magiya-olga-miklashevskaya

Pūķu salas noslēpums

Nekad nemēģiniet atrast savus sen pazudušos radiniekus! It īpaši, ja jūsu tēvs ir pirātu kuģa kapteinis, un jūsu māte ir algotņu ragana! Nekad nedusmojiet karaļa sardzes priekšnieku! Un nemēģiniet pat izmantot ģimenes stiletto! Un nekādā gadījumā - vai jūs dzirdat? - nemēģiniet atdzīvināt kroņprinča ķermeni, kuru, kā viņš pats tic, jūs nogalinājāt! Pretējā gadījumā es nevaru galvot par sekām!
Sīkāk: livelib.ru:
https://www.livelib.ru/book/1002048392-tajna-ostrova-drakonov-olga-miklashevskaya

Ziloņkaķa krāsa

Vidusskolas skolnieci Aņu Turbinu draugi velti nesauc par Turbo. Viņai patiešām ir pietiekami daudz enerģijas visam: spēlēt netīrus trikus ar skolotājiem un sastrīdēties ar pamāti. Tuvojas mācību gada beigas, un Aņai ir jauns mērķis - sadraudzēties ar pieticīgo Kostju no paralēlklases. Tikai kāpēc viņš viņai ir vajadzīgs, izņemot to, ka to zina sarkanā piezīmju grāmatiņa, kas pagaidām glabās briesmīgu noslēpumu.
Sīkāk: livelib.ru:
https://www.livelib.ru/book/1002809295-tsvet-slonovoj-koshki-olga-miklashevskaya