Oksana Ivanova, Natālija Rokačevska, Natālija Glazunova, Irina Veka, Daša Mikušina, Anna Filagrina, Olga Rozenšmita, Jeļena GrigorenkoBagātību planēta.

(Jāpiezīmē, ka šis materiāls sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā. - sastādītāja piezīme)

Nemo ir izcils izgudrotājs, lai gan viņam vēl nav sešpadsmit. Viņa vecāki ir pazuduši, devušies meklēt leģendāro dārgumu planētu.

Lai tos atrastu, Nemo būs jābēg no galaktikas apsargātākās internātskolas, jāsadraudzējas ar zilādaino citplanētiešu meiteni Lunu, kura var pārvērsties par jebkuru, pieradināt nepieradināto kosmosa peli un doties visbīstamākajā un aizraujošākajā ceļojumā no viņa dzīves. Glābiet okeāna planētu, uzstājieties starpgalaktikas koncertā, atklājiet sazvērestību kosmosa darbnīcā, uzveiciet milzīgu citplanētiešu pūķu kuģi – to var izdarīt tikai ar draugu un jūsu mīļotā kosmosa kuģa „Nautilus” palīdzību. Vai viņš atradīs Bagātību planētu? Vai viņš atradīs savus vecākus? Un kāds briesmīgs noslēpums jāslēpj Lunai?

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003221896-planeta-sokrovisch-oksana-ivanova

Oksana Ivanova. (minēta 1. grāmatā)

Ivanova Oksana Mihailovna

Viņa ir dzimusi un augusi Bogorodskoje apmetnē netālu no Sergiev-Posadas. Beigusi Kostromas Valsts universitāti, iegūstot ekonomikas un pedagoģijas grādu (angļu valodas skolotāja).

Vēlāk viņa aizstāvēja maģistra darbu specialitātē "Sociālā psiholoģija". Viņa ir strādājusi pie stresa pārvarēšanas un publicējusi zinātniskas publikācijas par šo tēmu.

Trīspadsmit gadus viņa bija laikraksta „Bogorodskoje” galvenā redaktore.

https://ast.ru/book/planeta-sokrovishch-845252/

Oksana Ivanova - balvas "Lielā pasaka" laureate 23.12.2020

21.decembrī tika paziņoti Eduarda Uspenska vārdā nosauktās Lielās pasaku balvas ieguvēju vārdi. Viņu vidū bija arī grāmatas "Pūķa un kaķa piedzīvojumi" autore Oksana Ivanova, kas nominācijā "Pasaka" ieņēma trešo vietu.

Ivanova Oksana Mihailovna

“Balva rakstniekiem, kas raksta bērniem, ir obligāta. Šis ir pagrieziena punkts krievu bērnu literatūrai, pateicoties kuram bērni un pieaugušie iegūs pasakas turpinājumu,” ar šādiem vārdiem ceremoniju atklāja Krievu bērnu bibliotēkas direktore Marija Vedenjapina.

Stāsts par Oksanu Ivanovu, kas saņēma balvu, ir stāsts par parastu rudu kaķi vārdā Kots, kurš kādu dienu atrod neparastu olu un izglābj to no burves. Tagad Kaķim būs jākļūst gandrīz par māti savai iemītniecei. Galu galā neapdomīgajam pūķim, kas iznāca no olas, nav neviena cita. Kaķis sapņo kļūt par burvi un pat zina, kā to izdarīt. Šāds stāsts noteikti aizraus jebkuru bērnu un patiks pat pieaugušajiem!

“Šī grāmata mani atjaunoja vismaz par 80 gadiem! - tā par Oksanas Ivanovas daiļradi stāstīja balvas žūrijas loceklis, aktieris, teātra režisors, Krievijas Federācijas tautas mākslinieks Aleksandrs Levenbuks. "Es jutos kā mazs zēns, kurš ir ļoti ieinteresēts un vēlas zināt, kas notiks tālāk."

Nominācijā pirmo un otro vietu ieguva attiecīgi Ksenija Gorbunova (grāmata "Reiz skapī") un Grigorijs Kružkovs (grāmata "Rūķis Gijoms un Mēness kaķēns").

https://ast.ru/news/oksana-ivanova-laureat-premii-bolshaya-skazka/

2018. gadā viņa uzrakstīja savu debijas grāmatu – bērnu futbola detektīvstāstu Visi spēlē!, kas ieguva nacionālo balvu Gada rokraksts 2019 nominācijā Bērnu literatūra.

Balvas laureāts 2019 - Gada rokraksts (speciālā nominācija "Bērnu literatūra", Visi spēlē) Nominants 2020 - E. N. Uspenska vārdā nosauktā balva "Lielā pasaka" (Pasaka, Pūķa un kaķa piedzīvojumi) 2020 - Krievu detektīvs (bērnu detektīvs, pūķa un kaķa piedzīvojumi)

Sīkāk  livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/222979-oksana-ivanova

Natālija Rokačevska.

Ziņu par autori nav.

https://www.livelib.ru/author/485466-nataliya-rokachevskaya

Nataļja Glazunova.

Iespējams.

https://stihi.ru/avtor/natija

Irina Veka.

Par mani

Es rakstu dzeju un prozu. Īss stāsts "Kokteilis ar noslēpumu" izdevniecības AST krājumā "Bagātību Planēta".

https://litnet.com/ru/irina-vekka-u1111757/about

Daša Mikušina

Ziņu par autori nav.

https://ast.ru/authors/mikushina-dasha--itd036700/

Anna Filagrina.

Ziņu par autori nav.

https://www.labirint.ru/authors/221159/

Olga Rozenšmita.

Ziņu par autori nav.

https://www.litres.ru/olga-rozenshmidt/

Jeļena Grigorenko.

Ziņu par autori nav.