Odrija Pena. Skūpsts uz plaukstas

Pirmo reizi krievu valodā - Odrijas Pennas starptautiskais bestsellers. 1993. gadā izdotais “Skūpsts uz plaukstas” bija New York Times visvairāk pārdotā grāmata, kas saņēma Izcilības balvu par izcilu izglītojošo žurnālistiku. Nacionālā izglītības asociācija ieslēdza “Skūpstu uz plaukstas” kā vienu no 100 labākajām grāmatām bērniem (2007) un profesionālais bibliotēku žurnāls “School Librerie Journal” kā vienu no 100 labākajām visu laiku bilžu grāmatām (2012).

Mazajam jenotam Česteram jāiet uz skolu, un šķiršanās no mātes, draugiem, pazīstamām rotaļlietām viņu biedē. Bet mamma viņam iemācīs, kā nest mīlestību garajā skolas dienā, kā vienmēr būt blakus. Noslēpums ir skūpsts jūsu plaukstā, saglabājot jūsu dārgās sirds siltumu un maigumu.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/599815/

Skūpstu pilna kabatiņa.

Kad jūsu ģimenē parādās mazs brālis vai māsa, ir ļoti grūti noticēt, ka jūsu māte jūs mīl tikpat daudz kā iepriekš.

Mazais Česters redzēja, ka viņa māte sniedz Ronijam skūpstu uz plaukstas, un bija ļoti sarūgtināts. Kā tā? Tas bija Čestera skūpsts! Ko darīt, ja nav pietiekami daudz skūpstu? Bet gudra un mīloša māte atrada izeju no šīs sarežģītās situācijas ...

Grāmatas "Skūpsts uz plaukstas" turpinājums - Odrijas Pennas starptautiskais bestsellers par mātes mīlestību, kas vienmēr ir ar jums.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/631282/

Skūpsts drosmīgajam Česteram. Chester the Brave

Tāpat kā jebkurš mazulis, arī jenots Česters baidās no dažām lietām. Viņam patīk klausīties arī pasakas.

No mammas pasakas Česters uzzina, kas ir drosme un kā pārvarēt bailes. Izrādās, ka ir viens vienkāršs noteikums, kas palīdz jums būt drosmīgiem. Kurš? Par to uzzināsiet jaunajā grāmatā par mammas burvju skūpstiem.

Grāmatas "Skūpsts uz plaukstas" turpinājums - Odrijas Pennas starptautiskais bestsellers par mātes mīlestību, kas vienmēr ir ar jums.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/643351/

Par autori.

Odrija Pena ir amerikāņu bērnu rakstniece, grāmatas “Skūpsts uz plaukstas” autore. Šo stāstu mīl vairākas paaudzes, un tas ir tulkots desmitiem valodu.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/authors/190660/

Savu pirmo karjeru sāku kā balerīna, dejojot Nacionālajā baletā, Ņujorkas pilsētas baletā, Štutgartes baletā un Danny Diamond deju teātrī. Es arī kalpoju kā aligniste un horeogrāfe ASV daiļslidošanas komandā, gatavojoties Panamerikas spēlēm (1973), kā arī 1976. gada Olimpiskās vingrošanas komandai. 1980. gadā es pārāk saslimu ar juvenilo reimatoīdo artrītu (JRA), lai turpinātu dejot. Tā kā es biju daudz nodarbojies ar bērnu teātri un bērnu dejām, un man vienmēr ir paticis bērnu literatūra, es pievērsos bērnu grāmatu rakstīšanai savai radošajai izejai.

Bet mana rakstnieka karjera faktiski sākās daudz agrāk nekā 1980. gadā. Kad es biju jauna meitene, man bija divi vecāki brāļi, kuri ļoti priecājās, ka mani ķircināja.

Kad mācījos ceturtajā klasē, es sāku glabāt dienasgrāmatas par dumjajām lietām, ko viņi teiktu un darītu. Tad es sāku pievienot lietas, ko darīja mani mājdzīvnieki. Visbeidzot es sāku pierakstīt visu, ko katru dienu redzēju un dzirdēju.

Kad es biju divdesmito gadu sākumā, mana māte atrada manus pierakstus, un es pārvērstu stāstus par savu pirmo grāmatu ar nosaukumu “Happy Apple Told Me”. Bet es uzzināju ļoti smagu mācību, rakstot šo pirmo grāmatu. Es uzzināju, ka jūs nerakstāt tikai grāmatu; tu pārraksti un pārraksti un pārraksti un pārraksti grāmatu. Pēc trīsdesmit gadiem es joprojām mācos.

Mana kaislīgā bērnu aizstāvība nepārtraukti veido manu rakstīšanas stilu un priekšmetu. Esmu paņēmusi savu vienas sievietes izglītības programmu The Writing Penn skolās, bibliotēkās un bērnu slimnīcās, kur es veidoju un pilnveidoju savas stāstu idejas sadarbībā ar bērniem.

Mana mīļākā daļa par to, ka esmu bērnu autore, ir tikšanās ar lasītājiem, kad es runāju skolā vai veikalā. Es saņemu tik daudz brīnišķīgu ideju no jums, un jums, un jums. Tātad, paldies, par jūsu iedvesmotajām idejām, vēstulēm un e-pastiem. Tagad ir jūsu kārta uzturēt šos pierakstus.

Es dzīvoju kopā ar savu vīru, savu jaunāko meitu (kura iedvesmoja The Kissing Hand) un diviem suņiem Olnijā, Merilendā. Mums ir trīs bērni un viens audžubērns.

https://www.amazon.com/Audrey-Penn/e/B001JOZQ00/ref=dp_byline_cont_pop_book_1

Ilustratore Barbara Gibsone.

Godalgotā ilustratore Barbara Leonarda Gibsone divdesmit piecus gadus bija ārštata māksliniece Baltimoras-Vašingtonas apgabalā. Sākotnēji no Ņujorkas un ar tēlotājas mākslas un dizaina grādu Karnegi Melona universitātē viņa strādāja daudzās jomās, tostarp vēsturiskajā ilustrācijā, bērnu grāmatās un žurnālos, karikatūrās, portretos, savvaļas dzīvnieku ilustrācijās, dabaszinātnēs, reklāmā, fantāzijā un zinātniskās fantastikas daiļliteratūrā.

http://www.tanglewoodbooks.com/talent/barbara-gibson/