Norihiko Kurazono. Ceļojums uz Zemes centru. Voyage au centre de la Terre. Jules Verne

Stāsts par autora grāmatu sēriju un nedaudz par autoru pašu.

1. sējums

1863. gada pavasarī vācu zinātnieks, ģeoloģijas un mineraloģijas profesors Oto Līdenbroks vecā islandiešu grāmatā atrod šifrētu pergamentu. Atšifrēšana deva pārsteidzošu rezultātu: dokumentā slavenais Islandes alķīmiķis-zinātnieks 16. gadsimtā apgalvoja, ka, nokāpis izdzisušā vulkāna krāterī, viņš sasniedz Zemes centru. Krātera koordinātas ir sīki izstrādātas, un profesors ir apņēmības pilns atkārtot šo ceļu - un viņam šajā darbā palīdzēs viņa brāļadēls Aksels.

https://www.livelib.ru/book/1002971335-puteshestvie-k-tsentru-zemli-tom-1-norihiko-kuradzono

2. sējums

Sērijas "Ceļojums uz Zemes centru" otrais sējums, kura pamatā ir Žila Verna tāda paša nosaukuma romāns. Mineraloģijas profesors Oto Līdenbroks, viņa jaunais brāļadēls Aksels un gids Hanss nolaižas Islandes vulkāna Snaifedlsa krāterī, lai pārbaudītu 15. gadsimta alķīmiķa Arne Saknussema apgalvojumu, ka ir uzticams veids, kā sasniegt Zemes centru.

https://www.livelib.ru/book/1002977808-puteshestvie-k-tsentru-zemli-tom-2-norihiko-kuradzono

3. sējums

Sērijas "Ceļojums uz Zemes centru" trešais sējums, kura pamatā ir Žila Verna tāda paša nosaukuma romāns. Mineraloģijas profesors Oto Līdenbroks, viņa jaunais brāļadēls Aksels un gids Hanss nolaižas Islandes vulkāna Snaifedlsa krāterī, lai pārbaudītu 15. gadsimta alķīmiķa Arne Saknussema apgalvojumu, ka ir uzticams veids, kā sasniegt Zemes centru.

https://www.livelib.ru/book/1003188827-puteshestvie-k-tsentru-zemli-tom-3-norihiko-kuradzono

4. sējums

Sērijas "Ceļojums uz Zemes centru" ceturtais sējums, kura pamatā ir Žila Verna tāda paša nosaukuma romāns. Mineraloģijas profesors Oto Līdenbroks, viņa jaunais brāļadēls Aksels un gids Hanss nolaižas Islandes vulkāna Snaifedlsa krāterī, lai pārbaudītu 15. gadsimta alķīmiķa Arne Saknussema apgalvojumu, ka ir uzticams veids, kā sasniegt Zemes centru.

https://www.livelib.ru/book/1003188831-puteshestvie-k-tsentru-zemli-tom-4-norihiko-kuradzono

Par ideju.

Kurazono bija viena vēlme: veidot stāstus "à la Jules Verne". Diemžēl viņa scenāriji nepārliecināja viņa redaktoru, kurš pēkšņi ieteica viņam pilnībā pielāgot novatorisko romānu. Jocīgā kārtā japāņu mēneša komiksu izdevums (Deathco) 2016. – 2017. gadā vienlaikus rīkoja divus kulta darbu pielāgojumus (un nonāca publiskajā telpā, kas palīdzēja autoram), kuru nosaukumi viens otru atspoguļo: "Voyage au center de la Terre" Verna romāns un "Helovinētie Lovecrafta kalni" - autors Gou Tanabe šim. Bet mēs atrodamies 21. gadsimtā: SF ir bijis laiks (no jauna) pārdomāt sevi un stāstīt eposus, kas ir bezgalīgi neprātīgāki par planētas iekšu "vienkāršu" izpēti. Tātad, vai Verns ir novecojis?

https://www.bodoi.info/voyage-au-centre-de-la-terre-1-2/

Ziņas par autoru, inkognito, kā bieži rīkojas mangakas..

Norihiko KURAZONO ir vislabāk pazīstams ar to, ka ir AUTOMATON autors. Ir arī Mishima Rin wa Shinjinai!, Liber, Chitei Ryokou un Mahou Gyoushounin Roma autors un mākslinieks.

https://www.anime-planet.com/people/norihiko-kurazono

Pazīstams arī kā: Hijiki Kondou (近藤ひじき) – japāņu mangaka un ilustrators.

Viņa firmas lapa.

http://teamdraco.jp/

Norihiko Kurazono ir mangu zīmētājs un arī scenāriju autors.

2015. gadā iznāca 1. sējums "Voyage au centre de la terre" (Chitei Ryokou).

https://www.babelio.com/auteur/Norihiko-Kurazono/448545

Norihiko Kurazono ir japāņu mangas mākslinieks un ilustrators. Pseidonīmi: "Hijiki Kondo" vai "Kurapon", kā arī citi.

https://peoplepill.com/people/norihiko-kurazono