Nora Roberta. Gads pirmais.

Jaunais, atzītas bestselleru autores Noras Robertas romāns! Year One

Postapokaliptiskās un brutālās urbānās fantāzijas apvienojums Stīvena Kinga "Konfrontācijas" faniem.

New York Times bestsellers, kas pēc iznākšanas 2017. gadā ieņēma topa pirmo līniju.

Aizraujošs stāsts par globālu pandēmiju maģijas un faktiskās ikdienas krustojumā. Harizmātiski varoņi, mirstošas ​​civilizācijas krāsaini attēli un burvestību rituāli neļaus garlaikoties.

Noras Robertas grāmatu kopējais apgrozījums pārsniedz 500 miljonus eksemplāru!

Viss sākās Jaungada naktī. Dažu nedēļu laikā mistisks vīruss ar nosaukumu Verdict pielika punktu civilizācijai un iznīcināja pusi pasaules iedzīvotāju. Daudzi izdzīvojušie uz visiem laikiem mainījās - un kļuva par burvjiem, kas ar domu spēku spēja lidot, lādēt, iedegt uguni. Viņu vidū ir bijušais šefpavārs, kurš sevī atklājis burvestības spēku; žurnāliste-feja; feldšeris-gaišreģis, kurš spiests aizsargāt jaunu māti un trīs bērnus.

Spriedums sabojāja viņu dzīvi un lika izdzīvot pasaulē, kurā valda tumsa, haoss un bailes. Tikai nedzimušais bērns kādu dienu var viņam atdot gaismu - bet ir tādi, kas to vēlas novērst. Lai nogalinātu Izredzēto un sievieti, kura nēsā viņu zem sirds, viņi darīs visu. Un daži no viņiem slēpjas zem to maskām, kuriem esat pieraduši uzticēties vairāk nekā sev ...

Iepazīstiet aizraujošo post-apokaliptisko fantāziju no bestselleru karalienes Noras Robertas!

http://fantasy-worlds.org/lib/id31669/

Melnīgsnējā ragana. Dark Witch

Skaistule Aiona nav līdzīga viņas draugiem un draudzenēm, viņa ir “dīvaina”: viņa runā ar zirgiem, un viņi viņu saprot; zina, kā ar sava skatiena spēku izsaukt uguni ...

Un, kad meitene nolemj pārcelties uz Īriju, lai atrastu māsīcas un māsas un tuvāk iepazītos, viņa pat nenojauš, kādi noslēpumi un pārbaudījumi viņu sagaida! Vai Aiona spēs samierināties ar to, ka viņa ir īstas raganas tāls pēcnācējs, kura savulaik meta izaicinājumu burvim? Vai viņai pietiks spēka, lai uzvarētu seno Ļaunumu?

http://fantasy-worlds.org/lib/id22779/

Par autori.

Nora Robertsa (angļu: Nora Roberts - Eleanor Marie Robertson Aufem-Brinke Wilder) - slavena amerikāņu rakstniece, mūsdienu mīlas un detektīvromānu autore. Dzimusi Silver-Springā, Merilendā, ASV (angļu valodā Silver Spring Maryland, ASV), 1950. gadā. jaunākais no pieciem bērniem. Pēc skolas beigšanas viņa apprecējās un pārcēlās uz Kīdisvilu, Merilendas štatā.

1979. gada februārī spēcīgs putenis uz nedēļu ieslēdza mājā Noru Robertu un viņas divus dēlus. Lai nepazustu no nedarīšanas, viņa sāka pierakstīt stāstu, kas griezās viņas galvā. Lai arī Nora nedomāja par rakstnieka karjeru, tas bija pirmais solis ceļā uz to. 1981. gadā tika publicēts pirmais Noras Robertas romāns ar nosaukumu "Tīrasiņu īriete" (Irish Throughbred), taču līdz tam laikam viņai jau bija trīs gadi smagā rakstīšanā. Nora satika savu otro vīru Brūsu Vailderu, kad viņa nolīga viņu būvēt grāmatu plauktus. Viņi apprecējās 1985. gada jūlijā un joprojām ir laimīgi. Kopā viņi ierīkoja savas mājas, ceļoja un atvēra grāmatnīcu.Roberta ātri raksta, reizēm izdodot sešus vai vairāk romānus gadā. Papildus romantiskajiem romāniem viņa raksta futūristiskus detektīvstāstus par leitnanti Evu Dalasu ar pseidonīmu JD Robb.Viņa ir vairāku rakstnieku kopienu locekle un neskaitāmu konkursu un balvu laureāte izdevējdarbības nozarē. Publicēta arī ar pseidonīmiem J.D. Robs, Sāra Hardestija, Džila Marsa.

http://fantasy-worlds.org/author/id4589/

Mājaslapa.

https://noraroberts.com/

Vikipēdija.

Nora Robertsa (dzimusi Eleanora Marija Robertsone 1950. gada 10. oktobrī) ir amerikāņu autore vairāk nekā 225 romantiskiem romāniem. Viņa raksta kā Dž. D. Robs Nāves sērijā un ir rakstījusi arī ar pseidonīmiem Džila Marsa un publikācijām Lielbritānijā kā Sāra Hardestija.

Nora Roberta bija pirmā autore, kas tika uzņemta Amerikas romantikas rakstnieku slavas zālē. Kopš 2011. gada viņas romāni kopā pavadīja 861 nedēļu The New York Times labāk pārdotāto sarakstā, ieskaitot 176 nedēļas pirmajā vietā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nora_Roberts