Noderīgu zināšanu un ne-zināšanu melnajā tirgū nr. 16, kas nupat notika Sapņu fabrikā 2014. gada 5. aprīlī.

Pavisam bija 3 raundi - es piedalījos divos. Katrā raundā 2 pusstundu garas sarunas par doto tēmu ar 2 cilvēkiem, kas par 1 eiro (vai vinnējot izsolē), ja pieteicas vairāki klausītāji, ir nopirkuši šo sarunu.
Ar mani 1. raundā sarunājās meitene, kurai viss runātais bija interesanti. Kā otrais piesēdās viens vīrs, kuram tā tēma neinteresēja, toties pašam gribējās izklāstīt savas domas par Visuma uzbūvi, viņš uzskata, ka cilvēku dvēseles iemosojas ķermeņos, kas ir kā avatari šajā pasaulē: nodzīvo savu dzīvi, ķermenis mirst, tad dvēsele iemiesojas nākošā ķermenī (reinkarnācija).

 

 

Tāpēc viņš uzskata, ka šos ķermeņus principā nav iespējams uzlabot, jo tāds ir katras dvēseles liktenis - izdzīvot konkrētos apstākļos, konkrētā ķermenī. Nekāds mākslīgais intelekts un cilvēka smadzeņu informācijas ierakstīšana datorā nelīdzēs. Protams, tas, kas cilvēks cēlies no pērtiķiem, esot muļķības. Mūs te atsūtījis augstākais saprāts, jo mums nesaskanot DNS ar primātiem utt. 3. raundā man krita saruna, kas tika translēta zālē un to varēja klausīties austiņās, bet klausītāja pie galda arī šo to par tēmu zināja, tāpēc sanāca vairāk dialogs, bet pēdējā klausītāja, to bija tieši pa austiņās dzirdējusi, tāpēc mēs atgriezāmies pie 1. tēmas un pastāstīju viņai arī par LFFB aktivitātēm.