Nina Varela. Krjēras karš

Ņina Varela ir dzimusi Ņūorleānā un augusi Daremā, Ziemeļkarolīnā, kur lielāko daļu bērnības pavadījusi, skraidot mežā. Šajās dienās Ņina dzīvo Losandželosā kopā ar savu mazo, slikti audzināto suni. Viņa raksta stāstus par dīvainajiem bērniem, maģiju un dīvaino bērnu burvību. Viņa ir diloģijas “Crier’s War” autore.

Ninu New Leaf Literary pārstāv Patriss Kaldvels.

https://www.ninavarela.com/

CRIER’S WAR

No debijas autores Ņinas Varelas nākusi klajā pirmā grāmata bagātīgi iztēlotā episkā fantāzijas duoloģijā par neiespējamu mīlestību starp divām meitenēm — vienu cilvēku, vienu Made —, kuru romantika varētu būt revolūcijas sākums.

Lieliski piemērots Marijas Rutkoski filmu "Uzvarētāja lāsts", kā arī "Troņu spēles" un "Westworld" faniem.

Pēc tam, kad Rabu karaļvalsts izpostīja veidu karš, Automae, kas bija paredzēta kā karalisko spēļu mantiņa, uzurpēja to īpašnieku īpašumus un pakļāva cilvēku rasi viņu gribai.

Tagad Eila, kalpone, kas aug Valdnieka nama rindās, sapņo atriebt savas ģimenes nāvi… nogalinot suverēna meitu lēdiju Krjēru.

Krjēra tika radīta, lai būtu skaista, nevainojama un turpinātu sava tēva mantojumu. Bet tas notika pirms viņas saderināšanās ar mīklaino Skīru Kinoku, pirms viņa atklāja, ka viņas tēvs nav tas labestīgais karalis, par kuru viņa kādreiz apbrīnoja, un, pats galvenais, pirms viņa iepazinās ar Eilu.

Tagad, pieaugot cilvēku nemieriem visā zemē, ārzemju karalienes spiedienam un augošajam ļaunajam vadonim, Krjēra un Eila atklāj, ka mīlestībai var būt tikai viens ceļš: karš.

https://www.ninavarela.com/crierswar

IRON HEART

Pārāk ilgi nežēlīgās, skaistās Automae ir valdījušas pār Rabu valstību, apspiežot tur dzīvojošos cilvēkus. Taču cilvēku revolūcija aug, un tās centrā ir Eila. Kādreiz kalpone, tagad bēguļojoša, Eila izbēga no lēdijas Krjēras pils, meitenes, kuru Eila bija plānojusi nogalināt. . . bet tā vietā iemīlējās. Tagad Eila ir apsolījusi savu uzticību karalienei Džunai, kura, viņasprāt, var sasniegt cilvēku sacelšanās galveno mērķi: iznīcināt Dzelzs sirdi. Bez tā Automae tiks novājināta līdz izzušanai.

Taču spēlēšana pie Eilas piemiņas ir spēcīgas jūtas, ko viņa radīja pret Krjēru. Un, viņai nezinot, Krjēra arī ir aizbēgusi no pils, apmetoties ceļojošo nemiernieku vidū, apņēmības pilna atrast un aizsargāt Eilu.

Tā kā viņu ceļi saduras, neviens nav gatavs tumšajam noslēpumam, kas ir Dzelzs sirds pamatā.

Šajā satriecošajā slavētās autores Ņinas Varelas romāna “Kjēras karš” turpinājumā mīlestībai, kas aizsāka revolūciju, tagad ir jābruģē ceļš uz pilnīgi jaunu laikmetu. . . un galīgas sirds pārmaiņām.

https://www.ninavarela.com/ironheart