Nīls Geimans. Lielā stāstu grāmata par pandu Ču. Chu's Day. Chu's Day at the Beach. Chu's Day of School

Unikāla slavenā angļu rakstnieka Nila Gaimana, negaidītu sižetu meistara un neparastu varoņu radītāja grāmata bērniem.

Panda Ču ir mazulis ar neparastu talantu. Viņš var ļoti stipri šķaudīt. Un, kad viņš šķauda, ​​kaut kas noteikti notiks.

Kāda bija Ču pirmā diena skolā? Vai viņš sadraudzējās ar citiem zēniem un meitenēm? Kas notiek, ja Ču šķauda pludmalē? Un kas notiek, ja viņš to nedara?

Lielā Ču pandas stāstu grāmata ir smieklīgu stāstu apkopojums, kurus bērns var izlasīt ne tikai kopā ar vecākiem, bet arī pats.

Nila Gaimana bērnišķīgais skatījums uz apkārtējo pasauli, smieklīgās un spilgtās Ādama Reksa ilustrācijas padarīja Chu pandu par ārkārtīgi populāru varoni visā pasaulē.

Bērniem līdz trīs gadu vecumam.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/659232/

Par autoru.

Angļu rakstnieks Nils Geimans ir dzimis 1960. gadā 10. novembrī, Portsmutā. Geimans kļuva slavens kā grafisko romānu sērijas "Sandman" autors, taču viņa literārie darbi ir vienlīdz populāri gan intelektuālās literatūras, gan zinātniskās fantastikas cienītāju vidū. Pēc emigrācijas uz Ameriku Geimans uzrakstīja savu izcilo romānu "Amerikāņu dievi", kas veltīts emigrācijas pieredzei un tradicionālā ceļojuma romāna žanra analīzei.

Geimana darbi nav piemēroti iekļaušanai kāda žanra ietvarā - viņa tekstu literārā sastāvdaļa ir pārāk cieši saistīta ar vizuālo, un grāmatas bērniem ("Stardust" ir veltījums mazpazīstamai cilvēku mīlestības un cieņas izteikšanai angļu rakstniecei Houpai Mirillisai), "Coraline" ir Geimana lasījums par Alisi Brīnumzemē, "The Cemetery Story" - Kiplinga "Maugļa" viņpasaules variācija), kas izrādās diezgan drūmi sacerējumi.

Daudzu prestižu literāro balvu, tostarp Hugo balvas, Nebula balvas, Brema Stokera balvas ieguvējs.

Nīls Geimans ir pazīstams arī kā scenārists (viņš rakstīja 3D filmas "Beowulf" scenāriju un savu darbu filmu adaptācijas), Terija Pračeta līdzautors un aktīvs blogeris.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/authors/41445/

Geimans, kādu pazīstam.

https://book24.ru/product/zapretnye-nevesty-bezlikikh-rabov-v-potaynom-dome-nochi-pugayushchey-strasti-5934440/

Adam Rex

livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/596182/top-adam-reks

Adams Maikls Rekss (dzimis 1973. gada 16. maijā) ir amerikāņu ilustrators un bērnu grāmatu autors no Tuksonas, Arizonā.

Ādams ieguva tēlotājas mākslas bakalaura grādu Arizonas universitātē. Viņš ir devis ilustrācijas "Magic: The Gathering" un citā fantāzijas mākslā un ilustrējis vairākas bērnu grāmatas. Ādams ir atzīmējis, ka viņa vēsture ar fantāzijas zīmējumiem sākotnēji kaitēja viņa ierakstam bērnu grāmatās. Viņa pirmās grāmatas “Tree-Ring Circus” un “Frankenšteins pagatavo sviestmaizi” tika publicētas 2006. gadā. "Frankenšteins pagatavo sviestmaizi" kļuva par "New York Times" labāko bestselleru. Vēl viena bilžu grāmata "Pssst!" un ilustrētais romāns "Smekday" tika publicēti 2007. gadā.

Ādams 2005. gadā saņēma Džeka Gogana balvu kā labākais topošais mākslinieks.

Viņa pirmais mēģinājums ilustrēt bērnu grāmatas, 2003. gada "The Dirty Cowboy", kuru sarakstīja Eimija Timberleika, saņēma pozitīvas atsauksmes, tostarp no "The Capital Times", kurā Reksa darbs tika raksturots kā "krāšņs ... Šī ir viņa pirmā grāmata, bet jūs tā nedomātu, ja nezinātu. Viņa mākslas darbiem ir īsta rezonanse". "The Santa Fe New Mexican" rakstīja: "Reksas ilustrāciju pilnīgā prasme apvienojas ar asprātību un zināšanām par fizisko un emocionālo reljefu". Grāmata, kas stāsta par kovboju, kurš mazgājas vannā, tika aizliegta W.C. Endrjūsas pamatskola Teksasā 2006. gadā un Annvilas-Kleonas skolu rajonā Pensilvānijā 2012. gadā. ACLU ziņojumā par Teksasas incidentu tika atzīmēts, ka "direktors nevēlējās, lai šī grāmata būtu bibliotēkā".

Viņa ilustrācijas grāmatai "The Case of the Case of Mistaken Identity", kuras autors ir Mac Barnett, izdevuma "The Gazette" kritiķis novērtēja labvēlīgi, atzīmējot kā "dzīvespriecīgu galaproduktu komplektu".

"DreamWorks Animation" adaptēja "The True Meaning of Smekday" animācijas spēlfilmā "Mājas" (2015), kurā galvenajās lomās bija Rihanna un Džims Parsons.

Ādams Rekss kā savu lielāko rakstnieka ietekmi min Duglasu Adamsu ("The Hitchhiker's Guide to the Galaxy" autors).

https://en.wikipedia.org/wiki/Adam_Rex