Nikola Valentaina. Relativitātes teorija no laika ceļotāja viedokļa

Autore un viņas grāmata

Par autori.

Nikola Valentaina daudzus gadus ir iesaistījusies interneta tehnoloģijās un tik veiksmīgi, ka kļuva par vienu no pirmajām Ņujorkas Informācijas tehnoloģiju direktoru kluba dalībniecēm. Viņa ir strādājusi ar lielākajām ziņu aģentūrām, izveidojusi vairākas populārzinātniskas vietnes un ļoti veiksmīgu vietni jaunajiem zinātniskās fantastikas autoriem, kā arī vadījusi startapu, kas veltīts lasīšanas popularizēšanai. Tagad viņa konsultē interneta mārketingā, pasniedz topošo autoru darbnīcās un pati raksta grāmatas. Viņai patīk rakstīt stāstus, kur sastopas zinātne un maģija. Un, kad viņai ir brīvs brīdis, tad viņu var atrast Pensilvānijā, staigājot ar vanagu rokā.

https://eksmo.ru/authors/valentayn-nikol-ITD45022/

Arī te.

https://www.amazon.com/Nicole-Valentine/e/B07NX1YHQ4/ref=dp_byline_cont_pop_book_1

Par grāmatu. A Time Traveler's Theory of Relativity

Fins tic zinātnei. Viņš uzskata, ka zinātne var izskaidrot visu, pat visnoslēpumainākās parādības. Bet tagad zēns ir apjucis. Viņa māte pazuda, un viņa vecmāmiņa teica, ka viņa ir iestrēgusi kaut kur pagātnē ... vai nākotnē: un viņa ir jāizvelk no turienes. Izrādās, ka visas Fina ģimenes sievietes spēj ceļot laikā. Bet Fins ir zēns, un viņam nav šīs spējas. Tāpēc viņa māte viņam jau iepriekš bija izveidojusi portālu - katram gadījumam. Pilnīgi nezinātniska situācija. Vai arī zinātniskā metode var palīdzēt tikt galā ar šo paradoksu?

https://eksmo.ru/book/nikol-valentayn-teoriya-veroyatnosti-s-tochki-zreniya-puteshestvennika-vo-vremeni-u-n--ITD1101707/