Neparasti fakti

Dažādu interesantu faktu apkopojums

Gurķi pieder pie ķirbju dzimtas, nogatavojies gurķis ir dzeltens, taču nav garšīgs, tāpēc mēs ēdam zaļus gurķus.

Urālu federālajā universitātē ir radīts alus, no kā nav paģiras.

ASV atsacījušies no vārda "eskimo", piemēram, saldējumam, lai neaizvainotu inuitus, ko agrāk arī mēs saucām par eskimosiem.

Indijas varas iestādes atteikušas sadarbību ar daudzām Ķīnas elektronikas kompānijām, jo tas grauj valsts suverenitāti. Piemēram: Tik Tok, WeChat un Weibo.

Benedikts Kamberbečs ir tāls Artūra Konana Doila radinieks.

Ķīnā ir kompānija ar Ambrellas logotipu no Resident Evil visuma un nodarbojas ar biotehnoloģiju.

Gvineta Peltrova patiešām izlaida sveces ar savas vagīnas smaržu, tās izpirka jau pirmajā dienā.

Borisam Jeļcinam uz kreisās rokas nebija divu pirkstu un vēk vienam viena falanga, jo kādreiz viņš mēģināja atvērt granātu.

Kāds ķīnietis Pekinā, savācot smoga putekļus, spēja no tiem iztaisīt normāla izmēra ķieģeli.

Čeļabinskā kāds Vienotās Krievijas deputāts Ugors Vigovskis iekrita, jo bija iesniedzis par sevi viltotas ziņas - neīstu augstskolas diplomu. Tiesa atsacījās izslēgt viņu no vēlēšanām, jo vīrietis paskaidroja, ka nopircis diplomu, lai nesarūgtinātu māti, jo tā domājusi, ka dēlam ir augstākā izglītība.

Tibetā 1920. gados bija ieviests ausu un deguna nodoklis. Ja kāds karā bija zaudējis ausi, tad viņam bija jāmaksā divas reizes mazāk. Ja cilvēks nodokli nemaksāja, viņam ausis nogrieza. Ja cilvēkam bija garš deguns, arī nodoklis viņam bija divas, trīs reizes lielāks, nekā strupdeguņiem.

Austrālijā izvērsta klaiņojošu kaķu masveida iznīcināšana, jo tie dara lielu postu vietējai faunai.

Kompānija Nintendo ir dibināta 1889. gadā. Ražoja tā, protams, ko citu.

 Advokāts Klements Vallandigems centās pierādīt, ka viņa aizstāvamais nav vainīgs slepkavībā, bet upuris nejauši nošāvies pats, ņemot pistoli laukā no kabatas. Viņš mēģināja atkārtot eksperimentu, domājot, ka pistole nav pielādēta - un nošāvās. Viņa aizstāvamo attaisnoja.

Norvēģijas ciematā Longijirā ir aizliegts mirt. Vienkārši polārajā aukstumā ķermeņi nesadalās un pievilina baltos lāčus.

Ķīnā sāk rādīt anime par Kārli Marksu, lai piesaistītu jauniešus marksisma idejām. Seriālu par Marksa dzīvi rādīs video serviss Bilibili.

Dalmācieši piedzimst bez plankumiem.

https://fishki.net/3380453-18nbspudivitelynyh-faktov-kotorye-zvuchat-kaknbsplozhy-nonbspnanbspsamom-dele-pravda.html