Natālija Osojanu. Lielās Vētras bērni

Grāmatas apskats.

Šajā bezgalīgo okeāna plašumu un daudzo salu pasaulē dzīvo vairākas inteliģentas rases: cilvēki, spēcīgi magusi - citplanētieši no zvaigznēm, jūras iedzīvotāji-merri un dzīvās fregates, kas spēj nodibināt garīgu saikni ar saviem kapteiņiem. Daudzus gadu tūkstošus ir kūsājis  intrigu katls, starprasu kari un cīņa par teritoriju, taču tagad tuvojas brīdis, kad uz spēles ir likta visas pasaules liktenis. Par to nezina ne jauns dziednieks no attālās provinces, ne slavenā pirātu kuģa "Vēja līgava" kapteinis, ne milzīgas impērijas valdnieks, kas cieš no noslēpumainas slimības. Jautri piedzīvojumi, meklējot seno dārgumu, galu galā novedīs viņus kopā ar draugiem un sabiedrotajiem briesmoņa rīklē un pašā ūdensvirpuļa centrā, kuru pamodina milzīgā jūru un vēju dievība, kuras vārds ir Lielā vētra.

Natālija Osjanu galvenokārt ir pazīstama kā Robinas Hobas, Brendona Sandersona, Ketrīnas Valentes un Īana Makdonalda romānu tulkotāja, tomēr, tā kā vietējie lasītāji pēdējā laikā spēja pārliecināties, viņa ir arī talantīga fantāzijas rakstniece.

Viņas triloģija "Vētras bērni" ir atšķirīga, oriģināla un aizraujoša fantāzija pēc labāko tulkoto autoru tradīcijām, ar kuriem viņai bija iespēja sadarboties.

Šajā izdevumā ir iekļauti visi trīs Vētras bērnu triloģijas romāni: "Vēja līgava", "Zvaigžņu uguns" un "Baltā fregate".

https://book24.ru/product/deti-velikogo-shtorma-5928139/

 Valsts - Moldova, Dzimusi 1981. gada 31. janvārī.

Mājaslapa.

https://osoianu.ucoz.ru/

Blogs.

https://v-verveine.livejournal.com/

Par triloģiju un autori. Jauns līmenis krieviski rakstītā fantāzijā!

https://journal.bookmate.com/zachem-chitat-fantasticheskuu-trilogiu-deti-velikogo-shtorma-natalii-osoyanu/