NASA zinātnieki elli atraduši uz Saules

11.nov 2010 mango.lv

saule_ellePirms vairākiem gadiem zem noslēpumaina virsraksta "Pilnīgi slepeni" Nacionālajā aeronautikas un kosmosa administrācijā (NASA) glabājusies sensacionāla informācija par to, kā zinātnieki meklējuši elli, šķīstītavu un paradīzi.

Izrādās, 1973. gada 9. augustā no kosmosa kuģa Skylab-2 klāja astronauti paziņoja šokējošus jaunumus: "Elle atrodas Saules vidū. Mēs redzam, kā deg mirušie. Mēs redzam..." Sakari uz dažām minūtēm pārtrūkuši, bet pēc tam Zemes sūtņi atkal ziņojuši visai ierastus ziņojumus, it kā pirms tam nekas nebūtu noticis.

 

 

Elle

NASA speciālisti ilgus gadus nolieguši baumas par šo gadījumu, tomēr 1985. gadā amerikāņu žurnāls World Science pavēra plašāku skatu uz noslēpumiem apvīto gadījumu - kosmonautu ziņojums tika publicēts un, protams, šokēja daļu sabiedrības.

Savukārt 1978. gadā astronauti, atrodoties kosmosa kuģī, pētīja uzplaiksnījumus ar spektroheliogrāfa palīdzību, kas fiksēja visas izmaiņas fotofilmā. Tobrīd uz Saules noticis liels sprādziens - no zvaigznes dzīlēm uz augšu ar milzu spēku iztriecies hēlija stabs, kas pacēlies pat 800 000 kilometrus virs spīdekļa.

Un pēkšņi gāzes šķidrā plūsma esot sastingusi. 70 sekundes iekārtas fiksējušas baisu skatu: uz šī staba parādījušies simtiem tūkstoši cilvēku seju, kas nomocītas "elles" liesmās. Sākumā astronauti domājuši, ka tā ir halucinācija, taču cilvēku seju aprises bijušas tik skaidras - astronauti, iespējams, redzējuši to, kas, pēc ateistu domām, nemaz neeksistē, proti, elli.

Šķīstītava

Desmit gadus pēc šī notikuma vairāki ASV izdevumi pavēstīja cilvēkiem sensāciju par vēl kādu unikālu notikumu - kosmonautiem ar īpašas tehnikas palīdzību savulaik izdevies kosmosa plašajās ārēs fiksēt planējošus cilvēku un dzīvnieku rēgus.

Šis gadījums izsauca asus strīdus starp oficiālās zinātnes pārstāvjiem un kristīgo baznīcu. Tomēr bijis arī kāds vienojošs faktors - fotogrāfijas bijušas īstas. Viens no oficiālās ekspertu komisijas pārstāvjiem pavēstījis, ka "mēs jau sen zinām par rēgu eksistenci. Vēl 1993. gada maijā mēs varējām tos ieraudzīt ar Habla teleskopa palīdzību."

Tomēr NASA vadīta un ASV valdība nolēma šos jaunumus padarīt slepenus līdz brīdim, kad varēs cilvēkiem paskaidrot, kas tieši tas ir bijis.

Pirmās dīvainā atklājuma fotogrāfijas zinātnieki ieguvuši, kad pētījuši Saules ietekmi uz Neptūnu. Fotogrāfijas varējis pamanīt luminiscējošus cilvēku ķermeņus. Zinātnieku un dieva kalpu viedokļi šajā sakarā gan nav bijuši viennozīmīgi.

"Tā visuma daļa ir šķīstītava - vieta starp paradīzi un elli, un šeit mirušo dvēseles gaida sodu par saviem darbiem uz zemes," situāciju toreiz komentēja spāņu teologs Pedro Garsija.

Kāds amerikāņu fiziķis, kurš vēlējies palikt anonīms, teicis: "Tās formas ir elektrisku impulsu rezultāts - dzīves patiesība, kurai nav ne sākuma, ne beigu. Kad cilvēki mist, elektrība no cilvēka ķermeņa aiziet kosmosā. Tas arī viss".

Savukārt Alans de Voljērs, kurš ir 11 grāmatu par citplanētiešiem autors, nonācis pie secinājuma, ka formas, kas redzamas attēlos, ir nekas cits kā ārpuszemes civilizāciju pārstāvji.

Neraugoties uz atšķirīgajiem viedokļiem, skaidrs bijis viens - cilvēces vēstures neatminamo mīklu saraksts papildinājies, tādēļ NASA pārstāvis pavēstījis: "Lai gūtu atrisinājumu šai mīklai, notiek saspringts darbs, pat neraugoties uz lielajiem tēriņiem, kas saistīti ar pētījumiem".

Iespējams, ne tik tālā nākotnē Zemes iedzīvotājiem kļūs zināmi šo pētījumu rezultāti, taču vēsture pierādījusi arī to, ka militāristi prot glabāt noslēpumus.

Oriģinālu lasiet šeit