Naids pret citu cilvēku padara tevi par idiotu

Ēģiptē pirmskolas vecuma puisēnu tiesāja par - seksuālo uzmākšanos meitenei.

Rezultātā Ēģiptes Nepilngadīgo lietu tiesa atzina četrus gadus veco puisēnu par nevainīgu, viņš bija noskūpstījis savas māsas klasesbiedreni.

 

 

Incidents, kas radīja lielu troksni, ntika Buheiras provincē. Kā ziņo vietējie MIL, 2017. gada decembrī, vienā no Ēģiptes sākumskolām, kas īpaši neatšķiras no bērnu dārza, 4 gadus vecs puisēns, neapvaldījis emocijas, noskūpstīja tā paša vecuma meiteni, kura mācījās vienā klasē ar viņa māsu.  Pēc bērna advokāta Mohammeda Hamada vārdiem, bērnu vecāku savstarpējās sarunas ne pie kā nenoveda, tāpēc noskūpstītās meitenes tēvs vērsās vietējā policijā ar lūgumu sodīt pārkāpēju. Tika sastādīta oficiāla sūdzība par uzmākšanos, ko nosūtīja sīko pārkāpumu tiesai, taču izrādījās, ka šādas lietas neietilpst šīs tiesas jurisdikcijā, kā ziņo Egypt Independent.

Meitenītes tēvs nerimās un nepadevies vērsās augstākstāvošā tiesā, Houšisas pilsētā. Taču arī te apvainoto vecāku gaidīja neveiksme - tiesa pilnībā attaisnoja apsūdzēto bērnu, neatrodot iemeslus, kāpēc viņš būtu jātiesā.

Vēlāk atklājās interesants fakts: mācību iestādes padomē strādāja apvainotā puisēna vecmāmiņa, ar kuru nemitīgi konfliktēja apvainotais tēvs. Drīzāk tieši šis fakts bija par iemeslu visai šai absurdajai lietai.

Avots: https://fishki.net/2595564-proneslo-sud-opravdal-obvinennogo-v-domogatelystvah-chetyrehletku.html