Nadīne Vēvere. Fantāzija. Brīnumainās būtnes

Ieskats autores literārajā darbībā.

Nadine Wewer. Grāmata mācībām un praktiskām nodarbībām:

ñ Zīmēšanas piederumu un tehniku apraksts

ñ Cilvēka ķermeņa atveides pamatlikumi

ñ Kompozīcijas elementu raksturojums

ñ Vērtīgi padomi izcilam rezultātam

Baisi pūķi, vareni burvji, drosmīgi kareivji, daiļas nimfas – tie ir fantāziju pasaules tēli, kas allaž spējuši apburt kā lielus, tā mazus brīnumu mīļotājus. Nadīnes Vēveres grāmata piedāvā jums ielūkoties šajā mistiskajā pasaulē, kur mītošās būtnes vienlaikus gan piesaista un sajūsmina, gan apbur un biedē. Izdevuma ievaddaļā autore iepazīstina ar zīmēšanas materiāliem un pamattehnikām, bet turpmākajās lappusēs soli pa solim māca zīmēt pundurus, pūķus, faunus un citus fantastiskus radījumus. Atveriet durvis uz pasaku pasauli un ļaujiet sapņu tēliem atdzīvoties uz papīra lapas!

Nadīne Vēvere, diplomēta komunikācijas līdzekļu dizainere, jau vairākus gadus ir pazīstama kā grafiķe un ilustratore. Viņa piedalās dažādos projektos grāmatu, komiksu un spēļu izdevniecībās, kā arī reklāmas aģentūrās un kultūras institūtos, turklāt regulāri vada zīmēšanas kursus visā Vācijā.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/64605-fantazija_brinumainas_butnes.html

Zīmēšanas skola. Manga

Burvju meitenes ir ļoti populāri tēli mangās jeb japāņu komiksos. Juki, Aiko un Sakura – trīs draudzenes, personības ar spilgtu raksturu – ikdienā dzīvo pavisam parastu dzīvi: mācās skolā, sapņo par puišiem un reizēm strīdas ar vecākiem. Tomēr, kad viņu ierasto pasauli apdraud kāds tumšs un baismīgs spēks, meitenes pārvēršas par brīnumainām būtnēm, kam piemīt pārdabiskas spējas. Šajā grāmatā pastāstīts, kā burvju meiteņu gaitas un varoņdarbus attēlot krāšņos zīmējumos. Ievaddaļā autore iepazīstina ar zīmēšanas materiāliem, bet turpmākajās lappusēs soli pa solim māca zīmēt īpatnējo mangu tēlu sejas izteiksmi un augumu, īpaši akcentējot skolnieču pārtapšanu par burvju meitenēm. Grāmatā paskaidrots, kā zīmēt arī noslēpumaino svešinieku, kurš dažkārt palīdz meitenēm, un burvju līdzgaitniekus, piemēram, Pundurpūķi vai Lidkāmi. Nadīne Vēvere, diplomēta komunikācijas līdzekļu dizainere, jau vairākus gadus ir pazīstama kā grafiķe un ilustratore. Viņa piedalās dažādos projektos grāmatu, komiksu un spēļu izdevniecībās, kā arī reklāmas aģentūrās un kultūras institūtos, turklāt regulāri vada zīmēšanas kursus visā Vācijā. No vācu valodas tulkojusi Inga Grundmane.

https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/berniem-un-jaunatnei/praktisko-darbu-gramatas/zimesanas-skola-manga.html