Munija Vičere. Harijs Hops, Ņina de Nobili un citi

Autores grāmatu apskats

"Harijs Hops un Noslēpumu sala"

Jauns aizraujošs itāļu rakstnieces Munijas Vičeres fantāzijas romāns par jaunā Harija Hopa piedzīvojumiem. Šī drosmīgā, godīgā un cēlā zēna bērnība beidzās, kad karš - nežēlīgs, bezjēdzīgs - ielauzās viņa dzīvē. Harijam ir bīstamību pilns ceļojums uz tālu un noslēpumainu salu. Šķiet, ka smagie pārbaudījumi, kuriem pieaugušais gandrīz nespēj pretoties, sagrauj viņa garu. Bet Harijam nav tiesību padoties, jo viņam vienalga kā ir jātiek uz salu ...

https://www.ozon.ru/context/detail/id/148744143/#section-description--offset-80

1. Ņina – meitene no Sestā Mēness

Neviens nepazīst Muniju Vičeri, Mēness raganu, kura uzrakstīja Sesto Mēness meiteni. Viņi nezina, kur viņa dzīvo. Ir tikai zināms, ka viņai ir divpadsmit kaķi un divas pūces, kas viņai palīdz darīt brīnumus, sagatavot burvju preparātus un rakstīt pārsteidzošus stāstus.

Mēness burve uzskata, ka katrs bērns var kļūt par burvi-alķīmiķi, pietiek tikai ar to, lai zinātu slepeno alfabētu, ka burvestības ir ierakstītas Burvju grāmatā, lai būtu bagāta iztēle, pacietība un mīlētu dzīvniekus.

Mēness burves grāmatu galvenā varone ir meitene Ņina, kura dzīvo Madridē. Krievu vārdu viņai piešķīra vectēvs, Lielais burvis un alķīmiķis, kurš apprecējās ar Spānijas princesi Mariju Luisu Espacia de Rigueira un dzīvo Venēcijā.

Ninai uz delnas ir zvaigznītes formas dzimumzīme - dižā alķīmiķa zīme. Tas ir tas, kas norāda uz gaidāmajām briesmām. Ninas vectēvs mirst noslēpumainos apstākļos. Un viņas dzīve krasi mainās. Ar slepeno alķīmiķu alfabēta palīdzību viņai ir jāatšifrē vectēva ieraksti un jāizglābj Sestais Mēness no izmānīgā ļaunuma prinča Karkona. Lai to izdarītu, Ņinai būs jāpārvēršas par rūķi, no pūķa zobiem jāizgatavo eliksīrs, no Venēcijas Svētā Marka laukuma jāatklāj spārnotā lauvas noslēpums, jādodas uz citu planētu, jāapmeklē Lieldienu sala, Senā Ēģipte un Meksikas piramīdas ...

Viņus gaida neparasti piedzīvojumi!

Šī nav tikai piedzīvojumu un brīnumu pilna grāmata. Tajā pašā laikā tā var kļūt par aizraujošu spēli bērnam. Patiešām, lai saprastu grāmatā uzrakstītās burvestības, ir jāizmanto slepenais alfabēts. Izmantojot šo alfabētu, jūs varat uzminēt burvju frāzi, kas šifrēta grāmatā.

https://www.ozon.ru/context/detail/id/2428531/?stat=YW5fMQ%3D%3D#section-description--offset-80

2. Ņina un astotās nots noslēpums

Mēness burves grāmatu galvenā varone ir meitene Ņina, kura dzīvo Madridē. Krievu vārdu viņai piešķīra vectēvs, Lielais burvis un alķīmiķis, kurš apprecējās ar Spānijas princesi Mariju Luisu Espacia de Rigueira un dzīvo Venēcijā. Ninai uz delnas ir zvaigznītes formas dzimumzīme - dižā alķīmiķa zīme. Tas ir tas, kas norāda uz gaidāmajām briesmām. Ninas vectēvs mirst noslēpumainos apstākļos. Un viņas dzīve krasi mainās. Ar slepeno alķīmiķu alfabēta palīdzību viņai ir jāatšifrē vectēva ieraksti un jāizglābj Sestais Mēness no izmānīgā ļaunuma prinča Karkona. Lai to izdarītu, Ņinai būs jāpārvēršas par rūķi, no pūķa zobiem jāizgatavo eliksīrs, no Venēcijas Svētā Marka laukuma jāatklāj spārnotā lauvas noslēpums, jādodas uz citu planētu, jāapmeklē Lieldienu sala, Senā Ēģipte un Meksikas piramīdas ... Viņiem būs neparasti piedzīvojumi!

Šī nav tikai piedzīvojumu un brīnumu pilna grāmata. Tajā pašā laikā tā var kļūt par aizraujošu spēli bērnam. Patiešām, lai saprastu grāmatā uzrakstītās burvestības, ir jāizmanto slepenais alfabēts. Ar šī alfabēta palīdzību jūs varat uzminēt grāmatā šifrēto burvju frāzi un ... IEGŪT MAGNĒTU KĀ DĀVANU vai ALĶĪMISTA DIENASGRĀMATA.

Izdevniecības "Makhaon" jaunā bestsellera autors - Mooney Whitcher. Tas ir slavenās itāļu noziedzības žurnālistes Roberta Risso pseidonīms. Roberta dienā - raksta par noziegumiem, un naktī pārvēršas par Mēness burvi. Mēness raganas pseidonīmu un leģendu autors un izdevēji izveidoja, lai nošķirtu Robertu, kas raksta par vardarbību, no Roberta, kura raksta pasakas bērniem.

https://www.chitai-gorod.ru/catalog/book/279633/

3. Ņina un Spalvainā Pūķa burvestība

Pirmajām divām grāmatām parādījās tūkstošiem fanu visā valstī, kuri pieprasīja vairāk piedzīvojumu un vairāk grāmatu. Vairs nevajadzēs sevi mocīt ar jautājumu: "Kad būs iespējams iegādāties nākamo sērijas grāmatu?" Pienāk diena, kad piedzīvojums turpinās. Iepazīstieties ar sērijas trešo grāmatu.

Trešajā grāmatā Ņina un viņas draugi turpina cīnīties ar ļauno burvi Karkonu un viņa rokaspuišiem. Šoreiz Trešā noslēpuma meklējumos jaunieši dodas uz Meksiku, kur viņiem ir jācīnās ar Venēcijas mēru LSL, kurš arī izrādās melnais burvis un izpaužas kā Spalvainā čūska. Galvenā darbība notiek Meksikā uz maiju piramīdu drupām. Visa mēra vara un melnā maģija krīt uz Ņinu. Viņai palīdz senais maiju dievs Jum-Ka. Bet Spalvainajam izdodas noburt Ņinu.

https://www.ozon.ru/context/detail/id/6045776/?stat=YW5fMQ%3D%3D#section-description--offset-80

4. Ņina un Atlantīdas slepenā acs

Ceturtā grāmata sērijā par Sestā Mēness meiteni ir veltīta pēdējā noslēpuma - Ūdens noslēpuma - meklējumiem. Sākumā šķiet, ka visas briesmas ir aiz muguras: draudīgie LSL un Karkons ir miruši, un neviens vairs nedraud Ņinu un viņas draugus. Bet ... ļaundaris ne tikai izdzīvoja, bet arī vērsa pilsētas varas iestādes un iedzīvotājus pret jauniešiem. Turklāt izrādījās, ka meitenes iemīļotais skolotājs Hosē viņu nodeva un devās uz Karkona pusi. Kādus piedzīvojumus Ninai un drosmīgajam četriniekam nav jāpiedzīvo! Kā izrādījās, Ūdens noslēpums ir paslēpts leģendārajā Atlantīdas kontinentā, un draugiem atkal jādodas ceļojumā - no Klusā okeāna līdz Atlantijas okeānam, kur viņi atrodas apburtajā koraļļu labirintā. Un šeit viņi tiek gaidīti ...

https://www.ozon.ru/context/detail/id/147109742/?stat=YW5fMQ%3D%3D#section-description--offset-80

5. Ņina un Zelta skaitlis

Munija Vičere - Mēness burve - ir itāļu rakstnieces pseidonīms, kura ir izveidojusi grāmatu sēriju par meiteni Ņinu un viņas draugiem, kurā savijas realitātes brīnišķīgā pasaule un pasakains trilleris. Galvenā varone, Madrides skolniece vārdā Ņina, uzzinājusi par burvju un alķīmiķa vectēva Mihaila Mežinska noslēpumaino nāvi, ierodas Venēcijā un kļūst par viņa mantinieci. Vectēvs viņai novēlēja ne tikai burvju grāmatu un citus burvju un alķīmijas atribūtus, bet arī viņas dzīves galveno darbu - planētas Xorax jeb Sestā Mēness pestīšanu. Ņina un viņas draugi saskaras ar tumšajiem spēkiem - melno burvi, princi Karkonu un viņa pakļautajiem. Meklējot atbildes, jaunieši dodas uz Lieldienu salu, tiek nogādāti Senajā Ēģiptē, apmeklē Xorax ... Vārdu sakot, viņus gaida neparasti piedzīvojumi un pārvērtības.

https://www.ozon.ru/context/detail/id/24205473/?stat=YW5fMQ%3D%3D#section-description--offset-80

6. Ņina un Absintiuma spēks. Munija Vičera un Mateo Vatani.

Munija Vičere - Mēness burve ir itāļu rakstnieces pseidonīms, kura ir izveidojusi grāmatu sēriju par meiteni Ņinu un viņas draugiem, kurā savijas realitātes brīnišķīgā pasaule un pasakains trilleris. Galvenā varone, Madrides skolniece vārdā Ņina, uzzinājusi par burvju un alķīmiķa vectēva Mihaila Mežinska noslēpumaino nāvi, ierodas Venēcijā un kļūst par viņa mantinieci. Vectēvs viņai novēlēja ne tikai burvju grāmatu un citus burvju un alķīmijas atribūtus, bet arī viņas dzīves galveno darbu - planētas Xorax jeb Sestā Mēness pestīšanu. Ņina un viņas draugi saskaras ar tumšajiem spēkiem - melno burvi, princi Karkonu un viņa pakļautajiem. Lai pārvarētu ļauno burvestību un glābtu Xorax, labestības un gaismas planētu, viņiem būs jāatklāj četri noslēpumi. Meklējot atbildes, jaunieši dodas uz Lieldienu salu, tiek nogādāti Senajā Ēģiptē, apmeklē Xorax ... Vārdu sakot, viņus gaida neparasti piedzīvojumi un pārvērtības.

https://www.ozon.ru/context/detail/id/31000612/?stat=YW5fMQ%3D%3D#section-description--offset-80

7. Ņina un Gaismas arka

Nina De Nobili turpina cīņu pret Ļaunuma spēcīgajiem spēkiem, kuru vada viņas viltīgais ienaidnieks, kas apveltīts ar neticamām maģiskām spējām - princis Karkons. Šis velns miesā neatstāj mēģinājumus iznīcināt Xorax - skaistu planētu, Sesto Mēnesi. Lai to izdarītu, viņam ir jāiznīcina Zelta skaitlis -1,618, kas nodrošina planētai dzīvību, skaistumu un harmoniju. Bet Ņinas pusē ir varenie Labā un Gaismas spēki, kas palīdz meitenei pretoties princim. Grāmatās "Nina un zelta numurs" un "Nina un Absintium spēks" jaunā alķīmiķe jau ir atradusi trīs skaitļa numurus un izrāvusi tos no Karkonas spoku palīgu nagiem. Atliek atrast tikai pēdējo numuru - 8. Ņinai būs jāsavāc visa drosme, jāaizmirst par sāpēm, izmisumu un bailēm, jo ​​tagad nākotne ir atkarīga no meitenes - viņas, viņas draugiem un ģimenes, planētas, Visuma ... Ņina ar šausmām saprot, ka tikai viens būs kaujas uzvarētājs. Tātad, kas viņs būs? Kādi vēl necilvēcīgi pārbaudījumi būs jāiztur šai trauslajai meitenei un viņas draugiem?

https://www.ozon.ru/context/detail/id/142588340/?stat=YW5fMQ%3D%3D#section-description--offset-80

Mēness ragana – Munija Vičere.

Dzimusi: 1957. gada 26. oktobrī, Venēcijā. Moony Witcher

Moony Witcher ir slavenās itāļu kriminālžurnālistes Roberta Rizzo pseidonīms. Dienas laikā Roberta raksta par noziegumiem un naktī pārvēršas par Mēness Raganu. Mēness Raganas pseidonīmu un leģendu autore un izdevēji izveidoja, lai nošķirtu Robertu, kura raksta par vardarbību, no Robertas, kura raksta pasakas bērniem. Roberta Rizzo dzimusi Venēcijā 1957. gadā. No 1982. līdz 1983. gadam viņa studēja Maskavā, kur uzrakstīja disertāciju filozofijā, balstoties uz pētniecisko darbu par L.S. Vigotski pēc Robertas studijām. Rizzo mācīja pamatskolā un vidusskolā un nodarbojās ar zinātniskiem pētījumiem bērnu psiholoģijas un pedagoģijas jomā, kas viņai neapšaubāmi palīdzēja veidot personāžus piedzīvojumu romāniem bērniem.

Grāmatas par Ņinas piedzīvojumiem

1. Nina - sestā Mēness meitene 2. Nina un astotās nots mīkla 3. Nina un spalvainās čūskas burvestība 4. Nina un Atlantīdas slepenā acs - Nina. Sestā mēness meitenes Ņinas burvju grāmata. - Sestā Mēness meitenes dienasgrāmata 5. Nina un zelta numurs 6. Nina un Absintium spēks

Grāmatas par Geno

1. Geno un Madam Criken melnais zīmogs 2. Geno un zelta piekūna baltā rūna 3. Geno un sarkanais patiesības spogulis

Grāmatas par Morgi piedzīvojumiem - vēja burve

  1. Pravietojuma liktenis 2. Zilā tauriņa burvība 3. Pēdējā velte

[Diemžēl grāmatu anotācijas par Ņinu ir visai vienvedīgas, tā kā arī es grāmatas neesmu lasījis, atvainojiet! – t. p.]

https://www.livelib.ru/author/121992-muni-vitcher

Ilustratore Frančeska Resta. Dzimusi Itālijā.

        Mājaslapa

         http://www.nijiart.it/

Francesca Resta ir itāļu ārštata ilustratore, kura dzīvo miniatūrā dzīvoklī Londonā. Viņa ir fantāzijas un zinātniskās fantastikas lasītāja, un mīlestība pret ilustrācijām aizsākās ar mīlestību pret grāmatām. Kopš agrīnajiem pusaudžu gadiem viņu interesē grāmatu vāki, un viņa mēdza sevi izaicināt, lai atpazītu šo pašu vāku mākslinieku.

Viņa mācījās mākslu un ilustrācijas, kur vien varēja, sākot no glezniecības privātstundām līdz organizētākām skolām, līdz intensīvām darbnīcām, kuras rīkoja daži no viņas mākslas varoņiem. Un no daudzām pašmācītām praksēm.

Viņas tirdzniecības instrumenti ir Corel Painter un viņas Wacom planšetdators, lai gan viņai patīk arī tradicionāli gleznot un jaukt abas pasaules, kad tas reizēm notiek.

https://www.goodreads.com/author/show/7520823.Francesca_Resta

Par sevi.

Mani sauc Frančeska, un es esmu itāļu ilustratore, kura pašlaik dzīvo Londonā, Lielbritānijā.

Esmu ārštata māksliniece, kas specializējas grāmatu vāku veidošanā vidējās klases, YA un fantāzijas romāniem.

Grāmatas ir mana liela mīlestība: es esmu ļoti aizrāvusies ar zinātniskās fantastikas un fantāzijas grāmatām, kurām es esmu dedzīga lasītāja, un tas mani motivē censties darīt visu iespējamo, lai stāsti būtu taisnīgi attēloti un veidoju vākus, kādus vēlētos mīlestībā kā lasītāja.

Manas ilustrācijas ir digitālas gleznas, un mani tirdzniecības instrumenti ir mana Wacom planšetdators un Corel Painter.

Es arī mīlu ķerties pie katras tradicionālās glezniecības tehnikas, ko vien iedomājos, un es nākotnē plānoju sajaukt arvien vairāk šīs divas pasaules.

Es apmeklēju daudzas mākslas darbnīcas, es mīlu britu rokmūziku un esmu Tate Modern brīvprātīgā.

http://www.nijiart.it/#bio

Pēdējo divu grāmatu ilustrators ir Mateo Vatani.

Matteo Vattani – komiksu mākslinieks, ilustrators. Dzīvo Romā, Itālijā. Nodarbojas arī ar humoristiskiem zīmējumiem, fotošopu, Clup Studio Paint.

Foto nav un par sevi vairāk informāciju nesniedz. Viņam ir arī Facebook lapa. https://www.facebook.com/matteovattaniartist/