Morina Džonsone. Izzūdošās kāpnes

Morina Džonsone (Maureen Johnson) dzimusi 1973. gada 16. februārī, Filadelfijā, ASV medmāsas un inženiera ģimenē. Vienīgais bērns ģimenē. Viņa mācījās sieviešu katoļu skolā. Beidza Kolumbijas universitāti. 2008. gadā viņa atbalstīja ASV prezidenta amata kandidātu Baraku Obamu. Pašlaik viņš dzīvo Ņujorkā.

Bibliogrāfija.

Little Blue Envelope

2006 - 13 Little Blue Envelopes / Trīspadsmit mazas, gaiši zilas aploksnes

2011 - The Last Little Blue Envelope / Pēdējā, mazais gaiši zilā aploksne

The Scarlett

2008 - Suite Scarlett

2009 - Scarlett Fever

Londonas ēnas / Shades of London

2011 - Zvaigznes vārds  / The Name of the Star

2013 - The Madness Underneath

2014 - The Shadow Cabinet

Beina hronikas  /Bane Chronicles

2014 - The Bane Chronicles / Beina hronikas, 1. grāmata

2015 - Beina hronikas, 2. grāmata

2015 - Beina hronikas, 3. grāmata

2016 - Beina hronikas. Pilns, ilustrēts izdevums

Elingema lieta

2018 - Truly Devious / Elingema lieta

2019 - The Vanishing Stair / Izzudošās kāpnes

2020 - The Hand on the Wall

Krājumi

2008 - Let it snow / Lai snieg Džons Grīns, Lorena Mirakla, Morīna Džonsone

2016 - Tales from the Shadowhunter Academy / Krēslas mednieku akadēmija. Hronikas Kasandra Klēra, Sāra Rīza Brennana, Morīna Džonsone, Robina Vasermane

https://www.livelib.ru/author/542554-morin-dzhonson

13 Little Blue Envelopes / Trīspadsmit mazas, gaiši zilas aploksnes

Septiņpadsmit gadus vecā Džinnija no mirušās tantes saņem trīspadsmit mazas zilas aploksnes. Pirmajā - nauda par biļeti uz Londonu un vēstule, kurā meitene tiek aicināta doties ceļojumā, bet tajā pašā laikā ievērojiet vairākus noteikumus: ņemiet tikai vienu mugursomu un nelietojiet ceļvežus, sarunu burtnīcas, tālruni un internetu. Katrā nākamajā aploksnē būs jauns maršruts un instrukcijas. Džinnija dodas ceļojumā uz Eiropu, nezinot, kādu negaidītu dāvanu tante viņai sarūpējusi.

https://www.livelib.ru/book/1002991588-trinadtsat-malenkih-golubyh-konvertov-morin-dzhonson

Zvaigznes vārds / The Name of the Star

Dzīve var mainīties vienā mirklī. Piemēram, kad jūs atstājat nelielu Amerikas pilsētu, aizbraucot uz daudzu miljonu Londonu. Vai arī, kad uzzināt, ka Džeks Uzšķērdējs ir atgriezies Londonas ielās. Vai arī tad, kad sākat redzēt cilvēkus, kurus neviens cits neredz. Aurora Devo, parasta amerikāņu skolniece, kas nosaukta rīta zvaigznes vārdā, nezināja, ka aizbraukšana uz Angliju nav īstas pārmaiņas. Tas ir tikai pārmaiņu spoks. Un īsti spoki gaida priekšā ...

https://www.livelib.ru/book/1000544830-imya-zvezdy-morin-dzhonson

Kasandra Klēra, Sāra Riza, Brennana, Norina Džonsone. The Bane Chronicles / Beina hronikas, 1. grāmata

Sēriju “The Mortal Instruments” un “Infernal Mechanisms” fani saņems īstu dāvanu - tagad viņi var uzzināt vairāk par Magnusu Beinu jaunajā triloģijā “Beina hronikas”. Cassandra Clare, Maureen Johnson un Sarah Rhys Brennan sadarbība, kas sākotnēji tika izlaista kā elektroniska versija, pirmo reizi iznāk ērtā grāmatu formātā. Šeit ir ekskluzīvs desmit aizraujošu stāstu krājums par mīklainā Magnusa Beina dzīvi, kura vilinošā personība, uzkrītošais stils un asprātība ir padarījusi Kasandras Klares grāmatas par labāko New York Times bestselleru. Jūs gaida patiesi atkarību izraisoša lasīšana!

https://www.livelib.ru/book/1001109932-hroniki-bejna-kniga-1-sbornik-kassandra-kler

Truly Devious / Elingema lieta

Ellingema akadēmija ir prestiža privātskola, kas pazīstama ar izciliem absolventiem. Skolas dibinātājs Alberts Ellingems izvēlējās ārkārtīgi talantīgus bērnus, kur viņus mācīja pēc principa “mācīties ir brīnišķīga spēle”. 1936. gadā tumši notikumi risinās akadēmijas sienās: Ellingema sievu un mazo meitu nolaupīja noslēpumains ļaundaris, kurš sevi sauc par Nelabo. Šī nolaupīšana kļuva par vienu no lielākajiem neatrisinātajiem noziegumiem vēsturē, kas pazīstams kā Ellingemas lieta. Stīvija Bella iestājas Ellingemas akadēmijā ar vērienīgu mērķi atrisināt noziegumu pirms astoņdesmit gadiem. Bet tiklīdz viņa sāk izmeklēšanu, Ļaunais atkal parādās skolā ... un Stīvija iesaistās bīstamā spēlē ar nolaupītāju un slepkavu.

https://www.livelib.ru/book/1002802516-delo-ellingema-morin-dzhonson

The Vanishing Stair / Izzūdošās kāpnes

Neatrisinātā nolaupīšana un trīskāršā slepkavība, kas 1936. gadā satricināja Ellingemas akadēmiju, daudzus gadus vajāja Stīviju Bellu. Tieši vēlme atrisināt šo briesmīgo pagātnes gadījumu lika Stīvijai doties uz akadēmiju. Bet tad viņas klasesbiedrs tika nogalināts skolas sienās, un satrauktie vecāki aizveda meitu mājās. Stīvija ir gatavs darīt visu, lai atgrieztos akadēmijā, atkal satiktos ar draugiem un atrisinātu "Ellingema lietu". Pat ja par to jums ir jāslēdz darījums ar ienīsto politiķi Edvardu Kingu - tā puiša tēvu, ar kuru Stīvija tikās akadēmijā. Un kurš salauza viņas sirdi. Jo tuvāk Stīvija nokļūst pagātnes un tagadnes noslēpumu atklāšanā, jo mulsinošāka un bīstamāka kļūst viņas izmeklēšana. Bet vai tas apturētu meiteni, kas apsēsta ar "Ellingema lietu"?

https://www.livelib.ru/book/1005396199-ischezayuschaya-lestnitsa-morin-dzhonson