Morgana Raisa. Burvju aplis

stāsts par autori un viņas daiļradi

http://www.morganricebooks.com/

Morgana Raisa ir beseselleru Nr.1 un USA Today bestsellera - episkās fantāzijas sērijas “ The Socerer’s Ring” autore, kurā ietilpst 17 grāmatas; no visvairāk pārdotajām sērijām “The Vampire Journals”, kas satur 12 grāmatas; no # 1 bestselleru sērijas “The Survival Trilogy” - post-apokaliptisks trilleris, kas satur trīs grāmatas; no # 1 bestselleru episko fantāziju sērijām “Kings and Sorcerers”, kurā ietilpst sešas grāmatas; no vampīru sērijas “Vampire, Fallen”; episkā fantāziju sērija ”Of Crowns and Glory”, kas sastāv no astoņām grāmatām; episkā fantāziju sērija : The Way of Steel”; episkā fantāziju sērija “A Trone for Sisters”, kurā ir 7 grāmatas (sarēķinot); un jaunā zinātniskās fantastikas sērija – “Invasion Chronicles”. Morganaa grāmatas ir pieejamas audio un drukas izdevumos, un tulkojumi ir pieejami vairāk nekā 25 valodās.

“Turned” (1. grāmata “Vampire Journals”), “Arena One” (1. Grāmata “Survival” triloģijā), “A Quest of Heroes” (1. grāmata ”Sorcerer’s Ring”), “Rise of the Dragons” (“Kings and Sorcerers” - 1. grāmata), “Only the Worthy” (“The Way of Steel” - 1. grāmata), “Before Dawn” (“Vampire, Fallen” - 1. grāmata) un “A Throne for Sisters” (1. grāmata) ir pieejamas bez maksas!

Kā vienmēr, ja kāds no jums cieš no kādām grūtībām, sūtiet man e-pastu uz morgan {AT} morganricebooks.com, un es ar prieku nosūtīšu jums bezmaksas grāmatu!

Man patīk dzirdēt jūs, tāpēc nekautrējieties un sazinieties ar mani!

http://www.morganricebooks.com/morgan-rice/

Pūķu karaliste.

(Burvju laiks - 1. GRĀMATA)

“Viņam ir visas sastāvdaļas tūlītējiem panākumiem: zemes gabali, plānojumi, noslēpumainība, vareni bruņinieki un ziedošās attiecības ir piepildītas ar salauztām sirdīm, maldināšanu un nodevību. Tas stundām ilgi jūs izklaidēs un apmierinās visu vecumu. Ieteicams visu fantāzijas lasītāju pastāvīgajai bibliotēkai.”

–Grāmatu un filmu recenzijas, Roberto Mattos (Burvja gredzens)

“Tur ir aizsākumi kaut kam ievērojamam.”

–Sanfrancisko grāmatu apskats (re Heroes Quest)

No bestselleru autores Morganas Raisas, "A Hest of Heroes" (vairāk nekā 1300 piecu zvaigžņu recenziju) autore iesāktā, fantastiskā sērijā.

"Pūķu karaliste" (Burvju laikmeta - pirmā grāmata) stāsta par epizodi, kad ir ļoti īpašs 16 gadus vecs zēns, kalēja dēls no nabadzīgas ģimenes, kuram netiek piedāvāta iespēja pierādīt savas kaujas prasmes un ielauzties muižnieku rindas. Tomēr viņam ir vara, kuru viņš nevar noliegt, un liktenis, kas viņam jāseko.

Tas stāsta par 17 gadus vecu princesi viņas kāzu priekšvakarā, kurai bija paredzēta diženums, un par viņas jaunāko māsu, kuru viņas ģimene noraidīja un kura mirst no mēra.

Tas stāsta par trim viņu brāļiem, trim prinčiem, kuri nevarēja vairāk atšķirties viens no otra - visi viņi cīnās par varu.

Tas stāsta par karaļvalsti uz pārmaiņu robežas, iebrukuma, stāstu par mirstošo pūķu sacīkstēm, kas katru dienu krīt no debesīm.

Tas stāsta par divām konkurējošām karaļvalstīm, par krācēm, kas tās atdala, par ainavu, kurai ir pasīvi vulkāni, un par galvaspilsētu, kas pieejams tikai ar plūdmaiņām. Tas ir stāsts par mīlestību, aizraušanos, naidu un māsu sāncensību; ļaundariem un slēptām bagātībām; mūku un slepeno karotāju sarakstu; godu un slavu, kā arī nodevību un maldināšanu.

Tas ir stāsts par pūķiem, stāsts par godu un varenību, par burvjiem, maģiju un likteni. Tā ir pasaka, kuru jūs neaizmirsīsit līdz pat agrajām rīta stundām, un tā jūs aizvedīs uz citu pasauli un iemīlēsieties personāžos, kurus nekad neaizmirsīsit. Tas patīk visiem vecumiem un dzimumiem.

Otrā un trešā grāmata ("Pūķu tronis" un "Pūķi, kas dzimuši no pūķiem") tagad ir pieejama iepriekšēja pasūtīšanai.

“Aizraujoša fantāzija… .Tikai sākums tam, kas solās būt episks jauno pieaugušo seriāls.”

–Midwest Book Review (re Heroes Quest)

“Darbības pilns…. Rīsas raksts ir pamatīgs, un pieņēmums ir intriģējošs.”

–Publishers Weekly (re Heroes Quest)

http://www.morganricebooks.com/book/realm-of-the-dragons/

Laba lasīšana.

https://www.goodreads.com/series/278922-age-of-the-sorcerers

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Morgan_Rice

Morgana Raisa dzimusi 1941. gada 4. oktobrī. Viņa ir grāmatu sērijas “Vampire Diaries” autore. Pateicoties šai sērijai, autore ieņēma pirmo vietu bestselleru sarakstā.

Viņa tiek atzīts par vienu no Amerikas populārākajiem autoriem, jo ​​Morganas Raisas grāmatas ir Amerikas bestselleru sarakstā.

https://kidega.com/yazar/morgan-rice-143325