Mišela Peivere. Tumšo laiku hronikas, turpinājums

Par autores grānatu

Par rakstnieci raksts jau ir bijis. https://www.litres.ru/mishel-peyver/ob-avtore/

Tur arī stāsts par pirmajām 2 grāmatām. Latviski iznākusi 1. grāmata. https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/68941-vilkabralis_1_dala.html

3. grāmata. Dvēseļu rijējs

Torakam izdevās izdzīvot vasaru prom no savas dzimtās cilts, viņš nenomira riskantā ceļojumā uz Roņu salām. Zēns pat atkalapvienojās ar savu brāli - bet ne uz ilgu laiku. Dvēseļu ēdāji vilku nolaupīja, lai upurētu. Ar izmisīgu cerību viņu izglābt Toraks dodas uz ziemeļiem. Tur viņš tiksies ar noslēpumainiem burvjiem, kuri sapņo par varu pār visu Mežu un meklē palīdzību no ļaunajiem gariem no citas pasaules.

https://www.litres.ru/mishel-peyver/pozhiratel-dush/

4. grāmata. Padzītais

Torakam neizdevās saglabāt liktenīgu noslēpumu no kraukļu cilts, kas viņu pasargāja - tika atklāta briesmīga zīme, ko uz krūtīm atstāja dvēseļu ēdāji. Tagad viņš ir pilnīgi viens, atdalīts pat no Vilka un Rennes, un saskaņā ar cilšu likumiem ikvienam, kas satiek trimdinieku, ir pienākums viņu nogalināt. Un Čūsku lēdija, kas ir mānīgākais no Dvēseles ēdājiem, neatmet cerību atgriezt Toraku. Bēgot no vajātājiem, jauneklis patveras svešā teritorijā, Cirvja ezera niedru krastā, kur dzīvo spoki ...

https://www.litres.ru/mishel-peyver/izgnannik/

5. grāmata. Atriebēja zvērests

Pirms dažiem mēnešiem Toraks bija trimdā, bet tagad, kad viņa labākais draugs ir nogalināts un uguns opāls nozagts, viņš apsola atriebties un kļūst par vajātāju. Viņš dodas vajāšanā pēc dvēseļu ēdāja, un kopā ar viņu ir viņa adoptētājs, roņu cilts vadītājs, un meitene, kurā Toraks ir iemīlējies. Pats jauneklis nepieder nevienai no ciltīm, viņš medī kopā ar Vilku un divām vārnām. Viņu ceļš atrodas Meža sirdī, kur aug noslēpumaini koki, kur dzīvo nepazīstami dzīvnieki, kur valda viņu pašu likumi un paražas - un kur deg cilšu karš.

https://www.litres.ru/mishel-peyver/klyatva-mstitelya/

6. grāmata. Garu medības

Ziema ir tuvu. Tuvojas Dvēseļu nakts, gada visbīstamākā nakts, kad gari klīst brīvi, meklējot savas savulaik pamestās ciltis. Šajā naktī mirušie nāk vistuvāk dzīvajiem. Šī nakts gaida Eostru, maskā esošo, Ērgļa cilts raganu. Viņa patvērās kalnu līcī, kā zirneklis, kas savija visu mežu ar savu maģisko tīklu. Viņa iet bruņojusies ar trijstūra šķēpu dvēseļu ķeršanai. Viņa patiesībā ēd dvēseles. Bēdas tam, kurš dzird viņas saucienu. Eostra lieliski saprot: Toraks noteikti viņu vajās. Un viņa to vēlas.

https://www.litres.ru/mishel-peyver/ohota-na-duhov/

Izskatās, ka seriāls turpinās...