Mirušās lapas: Zvaigžņu ķurķis. Dead Leaves

Pilnmetrāžas anime amerikāņu animācijas stilā. Filmu nerekomendē skatīties bērniem: tā satur vardarbību un nenormālu leksiku. Režisors Imaisi Hirojuki. 2004. gads.

Dīvains pārītis - šizoīdi Pendija un Retro pēkšņi attopas uz Zemes, Tokijas centrā un sākas kaut kas ārprātīgs - vieņiem ir vajadzīgs ēdiens, šmotkas un pārvietošanās līdzeklis, lai to iegūtu viņi ir gatavi uz visu! Paši, viņi neko neatceras. Tāpēc, lai iegūtu kāroto, viņi uzvedas, kā īsti bandīti. Taču jautrība nav ilga, atsaldēto pārīti noķer un aizsūta uz baisu cietumu, kas atrodas uz Mēness, "Mirušās lapas".

Taču te viņu piedzīvojumi - īsta trako māja - tikai sākas. Uz Mēness kļūst skaidrs, ka cietums īstenībā ir klonu fabrika, bet ieslodzītos izmanto ģenētiskiem eksperimentiem. Pie reizes noskaidrojas, ka Pendijas māsai Galaktikai, kura pārvalda cietumu, ir vajadzīgs ģenētiskais materiāls kaut kādiem šausmīgiem eksperimentiem. Sapratuši, ka vakars klāt, Retro un Pendija ar citiem ieslodzītajiem gatavo bēgšanu. "Taču no "Mirušajām lapām" ti vienkārši neizbēgsi! Sirreālistisku Mēnesss ainavu un melnā humora gaisotnē briest viltīgs plāns.

https://mover.uz/watch/cZ4hgKvj/

Arī te.

http://filmopotok.ru/film/mertvyie-listya-zvezdnaya-tyuryaga.html

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dead_Leaves

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0439533/

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/974/Dead_Leaves

Recenzija.

https://www.rottentomatoes.com/m/1135165_dead_leaves

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=2021

Par anime.

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Anime/DeadLeaves