Mīlestības zinātnisks pierādījums. Rikei ga Koi ni Ochita no de Shōmei Shite Mita

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shōmei Shite Mita (jap. 理系が恋に落ちたので証明してみた。Rikei ga koi ni otita no de syo: meishite mita., Lit. "Olgalvji iemīlējās un mēģināja to pierādīt") ir japāņu romantiskas komēdijas manga, ko veidojis Alfrēds Jamamoto. Kopš 2016. gada tiešsaistē vietnē Comic Meteor publicējis Flex Comix, publicēts arī astoņos tankobonos.

Sižets

Shinya Jukimura un Ayame Himuro ir zinātnieku pāris, kuri vēlas uzzināt, vai mīlestību var atrisināt, izmantojot zinātnisko teoriju. Viņiem ir jūtas vienam pret otru un viņi vēlas iemācīties izteikt savas jūtas, izmantojot līdzīgus teorētiskos faktus. Šie divi nolēma racionāli pierādīt, ka mīlestību var izraisīt, attīstīt un kontrolēt mākslīgi.

Varoņi

Šinja Jukimura (雪村 心 夜 Jukimura Šinja) ir galvenais varonis, zinātnieks. Maģistra programmas pirmais gads profesora Ikeda laboratorijā. Augstums 177 cm. Ienīst lietas, kurām nav skaidras definīcijas un kuras nevar pierādīt.

Ayame Himuro (氷 室 菖蒲 Himuro Ayame) ir galvenā varone, zinātniece. Maģistra programmas pirmais gads profesora Ikeda laboratorijā. Augstums 170 cm. Stāsts sākas ar to, ka viņa atzīstas mīlestībā uz Jukimuru.

Kotonoha Kanade (奏 言葉 Kanade Kotonoha) ir stāsta stāstītāja. Ceturtā gada bakalaura grāds. Augstums 162 cm. Pēc viņas teiktā, iemesls, kāpēc nākt zinātnē, ir mīlestības rezultāts ar matemātikas skolotāju vidusskolā. Būdama mazāk apsēsta ar zinātni, viņa bieži ir neizpratnē, redzot kolēģu mīlas eksperimentus, bet visaktīvāk palīdz galvenajiem varoņiem pētījumos.

Ena Ibarada (棘 田 恵 那 Ibarada Ena) ir zinātniece. Maģistra programmas otrais gads profesora Ikeda laboratorijā. Garums 142 cm. Kosuke Inukaya bērnības draudzene. Ārēji viņa ir līdzīga Aiku, pateicoties kurai viņai ir lielas iespējas Kosuke ķircināt. Pārtraukumā no spēlēm viņa palīdz Himuro un Jukimuram ar mīlestības izpēti, met idejas eksperimentiem.

Kosuke Inukai (犬 飼 虎 輔 Inukai Kosuke) ir zinātnieks-geimeris. Ceturtā gada bakalaura grāds. Augstums ir 179 cm.Ibaradas bērnības draugs. Iemīlējies vizuālo romānu cikla varonē Aiku.

Profesore Ikeda (池田 教授 Ikeda kyo: ji) ir Saitamas universitātes profesors un ir Himuro un viņas kolēģu akadēmiskais padomnieks. Augums ir 185 cm, tam ir sportiska uzbūve, kas izstrādāta, ņemot vērā pieņēmumu, ka veselīgas smadzenes ir sastopamas tikai veselīgā ķermenī. Apstiprina Himuro un Jukimuras pētījumus, jo viņš uzskata, ka mīlestības zinātniskais pamatojums ir izklaidējoša tēma.

Rikekuma (リ ケ ク マ, Nauchmedved) ir rotaļu lācītis-zinātnieks, kurš skaidro eksperimentu būtību.

Anime sērija tika paziņota 2019. gada 8. janvārī. Izgatavots studijā Zero-G, režisors Toru Kitahata, autori Rintaro Ikeda un Michiko Yokote, kopā ar tēlu dizaineru Yusuke Isuchi. Pie muzikālās partitūras strādāja vairāki komponisti: Hisakuni, Shoichiro Hirata, Kaoru Etsuka, Shuhei Takahashi, Takuma Sogi un Yuko Takahashi. Tās pirmizrāde notika 2020. gada 10. janvārī kanālos Tokyo MX, BS11, RNC, GTV, GYT, MBS un Chiba TV. Amazon ir licencēts visā pasaulē, un tas tiek pārraidīts arī Prime Video pakalpojumā. Visas 12 sēriāla sērijas paredzēts pārraidīt 2019. gada 10. janvārī. Seriālu krievu valodā pārraida Crunchyroll dienests.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Rikei_ga_Koi_ni_Ochita_no_de_Sh%C5%8Dmei_Shite_Mita