Milena Olivsone. Dīvainās, jaunās pasaules

Tā ir dažādu autoru sērija, taču te par vienu no šīm autorēm.

Rezistents.

Epidēmija un karš prasīja miljoniem dzīvību un uz visiem laikiem mainīja cilvēci. Izdzīvojušie dzīvo stingrā kontrolē, pilsētas ieskauj augstas necaurlaidīgas sienas, noslīkstot dubļos un nabadzībā. Sociālā plaisa starp bagātajiem un nabadzīgajiem ir nepārvarama; ja vēlaties dzīvot, pierodiet pie smaga darba. Veronika ir izredzētā, viena no retajām rezistentēm, tiem, kuri ir imūni pret vīrusu. Apmācība, izglītība, pētniecība ... Kam tas tiek gatavots? Vai Veronika nevar kļūt par marioneti valdības rokās? Un vai ir dzīve ārpus viņas dzimtās pilsētas?

https://litnet.com/ru/book/rezistent-b5137

Aukstais kronis.

Karalis ir miris. Lai dzīvo karalis? Monarha brāļameita gatavojas kāpt tronī, bet vai patvaļīgie hercogi, kuri gadsimtiem ilgi sapņojuši atbrīvoties no karaļa varas, bijušās karalienes bastardi un citi varas badakāši, ļaus viņai to darīt šo? Arbora, karaliste bez karaļa, gatavojas jaunam karam, kas ir lielāks un asiņaināks par jebkuru citu. Valdnieki asina nažus, iesmērē kniepadatas ar indēm, sūta spiegus uz pili un jau ir gatavi grauzt viens otram rīkli par pašu svarīgāko - karalisko troni.

https://litnet.com/ru/book/xolodnaya-korona-b6852

Mirta. Aukstā novada pasakas

Mirta ir pilsēta pasaules galā; auksta, nedraudzīga, neparasta, bet, ja tā tevi pieņems, tu nekad nevarēsi aiziet. Students Antons dodas uz Mirtlu vasaras darbos, bet atklāj, ka dzīve pilsētā nav tik vienkārša. Pirms vairākiem gadiem šeit notika dīvaini, biedējoši notikumi. Vai arī tie joprojām notiek?

Pēc romāna tiek veidota vizuāla novele, vairāk var uzzināt te: https://lit-era.com/blogs/post/9648

Par autori. Blogs

https://litnet.com/ru/milena-olivson-u28462/blog

Par sevi.

Milena Olivson: Protams, sākumā bija grāmatas. Diez vai lasīju jauniešu distopijas, vismaz nevaru teikt, ka es tās labi saprotu. Bet daiļliteratūru vienā reizē daudz lasīju, kā arī pusaudžu romānus. Kādā brīdī sāka parādīties idejas jauniem stāstiem, bet parasti es tās nepierakstīju. Es sāku rakstīt citas lietas, izņemot mazus stāstus un skices, tikai pirms diviem gadiem. Kurā brīdī es gribēju rakstīt distopiju - tagad es neatceros, iespējams, fakts ir tāds, ka tās kļuva uzklausītas, bet es gribēju eksperimentēt un izmēģināt sevi jaunā žanrā. Es pat nebiju pārliecināta, ka pabeigšu romānu, bet stāsts kādā brīdī ieguva dzīvi.

https://ast.ru/news/intervyu_s_avtorami_serii_quot_divnye_novye_miry_quot_02_03_2017_12_30_00/