Mīļās anime meitenes, 1. daļa.

Apraksts par anime tēliem - meitenēm

https://www.pinterest.com.mx/pin/732890539344631290/

https://www.pinterest.co.kr/boobayoussef/beautiful-anime-girls/

Nav nekādu šaubu, ka japāņu un citu Āzijas valstu anime viens no galvenajiem, ja ne pats galvenais pievilcības objekts ir animētās meitenes, kuras to autori cenšas padarīt pēc iespējas pievilcīgākas un seksīgākas, kamēr citu reģionu animācijā, liekas, ka tēlu seksīgums vispār ir tabu. Es nesaku, ka tāpēc cieš sižets, bezsižeta anime jūrā (vai tāda neskalo mūsu krastus arī citur?) atrodami īsti šedevri. Taču šoreiz nav par ti, tātad meitenes... anime un galvenokārt, blakus produkcijā.

Ir viena tāda īpatnība, kas pie mums nav kļuvusi, un droši vien arī nekļūs masveidīga, ko Japānā sauc par otaku - tas ir, zvērināti anime fani, kas ir gatavi vākt jebko, kas saistās ar viņu iemīļotajiem varoņiem. Tādi ir arī ASV un citur. Piemēram, "Zvaigžņu karu", "Zvaigžņu ceļa" fani, kas gatavi pārvērst savu mājvietu par minēto franšīzu muzejiem. Tomēr atgriežamies Japānā. Zinoši cilvēki ir saskārušies arī pie mums ar dažādām anime, spēļu utt. figūriņām, kuras cītīgi kolekcionē minēto kino, tele, vai citādu produkciju fani. Kaut arī tas lēts prieks. Eksistē figūriņas, kas veidotas 100% no plastmasas, eksistē lelles, kas ģērbtas īsto audumu tērpos. Protams, tālāka šīs formas attīstība ir kosplejs.

Nav šaubu, ka šī joma gūs tālāku attīstību, ja vīrusu krīze ļaus saglabāt tādu pasākumu kā Unicon, tad jau to manīsim arī turpmāk, pagaidām iepazīstināšu jūs ar iečekotām bildītēm no interneta plašumiem. Tās būs sadalītas 4 grupās: īsti anime, pilnīga plastmasa, lellītes drānās (diemžēl attēlu kvalitāte reizēm ir tāda, ka varu kļūdīties un kaut ko sajaukt) un beigās nedaudz no kospleja. Tāpat, ja lapas veidotāji uzskatīs, ka bilžu ir par daudz, tad man nebūs nekas pret to, ka tiek veidotas "Mīļās anime meitenes, 2. daļa". Skatos, ka tāda arī būs.

Ar šo ievadu arī atvados, lai tālāk runā bildes!