Mihails Štorms. Magelāna pēcteči

(jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā

Iepazīstināšana ar autora grāmatām.

Fotogrāfs Bikovs un piedzīvojumu meklētāju komanda atkal nolemj izdarīt kaut ko traku. Viņi kuģos apkārt pasaulei ar atjaunotu spāņu kuģi, dosies pa to pašu ceļu, pa kuru kuģoja Magelāns - tas izklausās neticami, bet Bikovs un apkalpe ir pārliecināti par saviem spēkiem. Vētras laikā Indijas okeānā viņi tiek nogādāti dievu aizmirstā salā Bengālijas līcī. Baumo, ka daudzus tūkstošus gadu šeit dzīvo vientuļnieku cilts.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005665563-potomki-magellana-mihail-shtorm

"Lidojošā holandieša" atgriešanās

Mūsdienu pirāti darbojas Labās Cerības raga apgabalā. Viņu kuģis parādās no nekurienes, kā spoks, sagrābjot miljonāru lainerus un jahtas. Pirms uzbrukuma parādās “Lidojošais holandietis: . Bet tas nav nekas cits kā sena leģenda? .. Fotogrāfs Bikovs un viņa draugs Alekss Brins kopā ar televīzijas žurnālistiem ierodas Labās Cerības raga reģionā, lai nofotografētu spoku kuģi un atšķetinātu tā izcelsmes noslēpumu. Tikai pirātiem Bikovs un viņa komanda – ir kā kauls, kas iesprūdis kaklā. Viņi sāk medīt ceļotājus. Un “Lidojošais holandietis” jau drāžas pa viņu pēdām…

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003019900-vozvraschenie-letuchego-gollandtsa-mihail-shtorm

Džungļos pazudušie

Vēl vakar fotogrāfu Dmitriju Bikovu šausmināja Peru vēršu cīņu asinskārās ainas, un šodien viņš pats paņemot rokās paštaisītu šķēpu, dodas mežonīgos džungļos, meklējot vētras aizpūsto balonu kopā ar saviem ceļabiedriem. Galu galā tas varēja notikt tikai ar viņu: pašā pirmajā nakšņošanas laikā gids pazuda kopā ar naudu, kamerām, sakariem un piederumiem! Bet Dima jau ir nokļuvis uz pēdām noslēpumainajai Ačegu ciltij, kuras gūstā ir Kamilla, viņa uzticīgā draudzene piedzīvojumos Freizera salā. Skaistās dāmas glābšanas nolūkos - tikai uz priekšu! Caur svelmainiem, bieziem mežiem un purviem ar tūkstošiem briesmu un piedzīvojumu!

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1002099214-zateryannye-v-dzhunglyah-mihail-shtorm

Par autoru informācijas nav.

Pašlaik tiek sagatavota informācija par Mihailu Štormu ievietošanai vietnē. Ja vēlaties piedalīties šī autora biogrāfijas rakstīšanā vai papildināšanā, nosūtiet savus komentārus uz mūsu e-pasta adresi. Šajā lapā jūs varat izlasīt interesantus faktus, recenzijas un Mihaila Štormas biogrāfiju, iepazīties ar autora grāmatu sarakstu. Un, ja jūs interesē uzzināt vairāk par to, kur autors Mihails Štorms ir dzimis, dzīvojis un strādājis, iesakām iepazīties ar visu viņa biogrāfiju. Šeit jūs varat arī apskatīt populārākās grāmatas, lasīt recenzijas, atsauksmes un citātus no Mihaila Štorma grāmatām.

https://m.readly.ru/author/16679891/

Vai tas arī viņš? Kas zina?

https://www.youtube.com/watch?v=AULT5_Zgnbc

Kārtējais krievu autors, kurš savu identitāti neatklāj, tāpēc viņa foto var arī nebūt viņa?