Microsoft visai drīz varētu izlaist Outlook Lite

5. Jūl, 2022

Microsoft inženieri ir aizņemti, izstrādājot Outlook Lite – jaunu Android lietotni, kas paredzēta lētākiem, zemākas klases viedtālruņiem un planšetdatoriem. Outlook ir Microsoft e-pastu pakalpojums.

Informācija par gaidāmo lietotni ir ierobežota, bet tā ir aprakstīta šādi: “Android lietotne, kas piedāvā Outlook galvenās priekšrocības mazāka izmēra lietotnē, nodrošinot ātru veiktspēju zemāka līmeņa ierīcēm jebkurā tīklā.”

Saskaņā ar uzņēmuma publicēto informāciju jaunā e-pasta lietotne būs pieejama visiem Android lietotājiem līdz mēneša beigām.

Outlook Lite Android operētājsistēmai

Lite versija Android ierīcēm koncentrēsies uz veiktspējas optimizēšanu, kam vajadzētu uzlabot budžeta ierīču lietošanas pieredzi. Android Central ziņo, ka galvenā atšķirība ir tā, ka Outlook Lite “ļauj izveidot tikai vienu konta veidu”, kas nebūs problēma lielākajai daļai lietotāju. Saskaņā ar to pašu rakstu, šķiet, ka dažas dizaina izmaiņas arī ir nonākušas vienkāršotajā versijā, ieskaitot pārveidoto navigācijas joslu apakšā, kas ir iestatīta, lai aizstātu pogu “Meklēt” ar pogu “Kontaktpersonas”.

https://notepad.lv/microsoft-visai-driz-varetu-izlaist-outlook-lite/