Mēs - bez spārniem. Ore-tachi ni Tsubasa wa Nai

2011. gada anime, uzreiz jāpiezīmē, ka tikai pieaugušajiem, jo milzīgs fanserviss. To gan jāsaprot vairāk kā jokus (zem jostas vietas), nekāds hentai. Režisors Usiro Sindzi.

Mēs dodamies prom uz skaistu un burvīgu pilsētu ar nosaukumu Janagihara. Īpaši labi tā ir ziemā, tāpēc šeit ir tik daudz cilvēku. Tiesa, vietējās ainavas neviens īpaši neapbrīno. Šie simtiem un tūkstošiem cilvēku pastāvīgi kaut kur steidzas, kaut ko dara nemitīgi, it kā nepamanītu viens otru. Kas zina, cik daudz likteņu šeit varētu savīties. Šķiet, ka realitāte un sapņi šeit ir gaisā, kļūstot par vienu - veselu. Apkārtējā pasaule ir pilnīgi atšķirīga no tās - citās pilsētās. Mīlestība šeit ir kaut kas rets un skaists vienlaikus. Pilsēta tikai sasaucas un uztur šādu atmosfēru.

Cits apraksts.

Haneda Takashi ir noslēpums, par kuru viņš nevar runāt. Lai pamestu blāvo skolas dzīvi, viņam vajag aizbēgt uz citu pasauli. Tomēr viņu saista noteiktas saites ar viņa sirdi. Viena no tām ir Kobato, viņa neveiklā jaunākā māsa. Otra ir Watarai Asuka, viņa nevērīgā draudzene.

Chitose Shuusuke ir slikts brīvstrādnieks. Viņš pavada savas dienas, strādājot dažādos nepilna laika darbos. Kādu dienu viņam ir katastrofāla pirmā tikšanās ar Tamaizumi Hiyoko. Nākamajā reizē, kad viņi satiekas, Šusuke atklāj, ka ir nepilnas slodzes darba kolēģi.

Narita Hayato sevi uzskata par "cieti vārītu" cilvēku. Darbi, kas lauž muguru, viņam nav nekas. Hayato izvairās no normālu cilvēku kontakta, bet naktīs viņš satiekas ar likumpārkāpējiem un citiem nakts iemītniekiem. Vienā šādā naktī viņš satiek jautro un izklaidīgo Otori Naru.

Attiecības ar šīm meitenēm ļoti ietekmēs šos 3 jaunos vīriešus. Bet kādas tieši ir šo jauno vīriešu attiecības savā starpā?

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/We_Without_Wings

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/9922/Oretachi_ni_Tsubasa_wa_Nai__Under_the_Innocent_Sky

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt3103208/

Angļu faili.

https://www.crunchyroll.com/we-without-wings-under-the-innocent-sky

Viki lapa.

https://animeandmangauniverse.fandom.com/wiki/Oretachi_ni_Tsubasa_wa_Nai_(Series)

Vieglais romāns.

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/VisualNovel/OretachiNiTsubasaWaNai