Melinda Salisberija. Grēku ēdāja meita

Autores daiļrades apraksta

Siržu vācējs.

Trīs stāsti no sērijas "Grēku rijēja meita" pasaules. Kad žurkas piepilda Tallitu, karalis no aizjūras izsauc žurku ķērāju. Bet žurku ķērājs ierodas nevis viens, bet gan ar skaistu un dumpīgu meitu. Un, kad princis Aureks nolemj, ka vēlas viņu, viņš uzsāk notikumu ķēdi, kas ietekmēs pasauli ... Jaunais vīrietis pamostas starp pilsdrupām, blakus viņam uz plātnes guļ nekustīgs baltmataina vīrieša ķermenis. Viņš ir Sūtnis, siržu savācējs, kurš ir nolādēts atgriezties ik pēc simts gadiem, lai atrastu sirdi, kas pamodinās viņa tēvu. Varbūt šoreiz viņam paveiksies ... Reiz plaukstošā valstī skaista sieviete un bagāts vīrietis laida pasaulē zēnu. Vecāki viņu nosauca par Mulgrinu Greju, viņam bija lemts dzīvot kā pasakā, viņu vajadzētu apbrīnot, viņu vajadzētu apskaust. Bet ne visām pasakām ir laimīgas beigas...

https://www.litmir.me/bd/?b=589948

Grēku rijēja meita.

Tvaila (16 gadu veca) dzīvo pilī. Bet, lai arī viņa ir saderinājusies ar princi, neviens ar viņu nerunā. Neviens uz viņu pat neskatās. Un viss tāpēc, ka Tvaila nav no galminiekiem. Viņa ir bende. Kā dievietes iemiesojums Tvaila nogalina ar vienu pieskārienu. Katru nedēļu viņa tiek nogādāta cietumā un piespiesta pieskarties tiem, kas notiesāti par nodevību. Neviens viņu nemīlēs. Kam vajadzīga meitene, kuras asinīs ir inde? Pat princis, kuru asins līnijas dēļ inde neietekmē, no viņas izvairās. Bet tad ierodas jauns sargs ar iecirtīgu smaidu un bīstamām zobenu prasmēm. Un viņš, atšķirībā no pārējiem, Tvailā redz ne tikai slepkavu vai dievieti, bet arī meiteni. Bet šīs attiecības ir mazākā Tvailas problēma. Karaliene vēlas iznīcināt ienaidniekus, un šis plāns prasa upurus. Vai Tvaila kaut ko darīs, lai aizsargātu valstību? Vai arī viņa izvēlēsies mīlestību, nevis pienākumu?

https://www.litmir.me/bd/?b=571037

Guļošais princis.

Kad Erinas brālis aizgāja, viņas dzīve no sliktas kļuva briesmīga. Tagad viņai nācās ne tikai pieskatīt savu slimo māti, bet arī pārdot nelegālās narkotikas, lai iegūtu naudu par mājokli. Bet tas nav salīdzināms ar draudiem no Miega prinča, kas pamodināts no apburta sapņa. Viņas ciemats tiek evakuēts kara dēļ pret Gulošo princi, un Erina paliek bez pajumtes. Viņa var vērsties tikai pie noslēpumainā Sailasa, jauna vīrieša, kurš pērk nāvējošas indes no Erina, bet nepasaka, kāpēc tās viņam nepieciešamas. Saīlass sola viņiem palīdzēt, bet, kad viņš pazūd, Erinai pašai jādodas ceļojumā pa karaļvalsti, lai atrastu citu veidu, kā glābt sevi un māti. Bet tas, ko viņa uzzinās, iznīcinās visu, kam viņa ticēja. Miega princis tuvojas, un Erinai būs jāizdara sirdi plosoša izvēle, kas varētu ietekmēt visu karaļvalsti.

https://www.litmir.me/bd/?b=580274

Karaliene-putnubiedeklis.

Pēdējā cīņa ir tuvu ...

Miega princis apdraud Lormeru un Tregelanu, savukārt izmisušie nemiernieki mēģina ar viņu cīnīties. Tvaila un Erina ir šķirtas, vienas, ir maz laika.

Pēdējā kauja tuvojas, un Aureks neapstāsies, kamēr viņš uz mūžu neiegūs sev troni ...

https://www.litmir.me/bd/?b=589155

Autores mājaslapa.

Melinda Solisberija ir divreiz Karnegi nominētā un bestselleru autore vairākiem jauniem pieaugušajiem veltītiem romāniem, tostarp sērijas "Grēku rijēja meita", diloģijas "State of Sorrow" un "Hold Back the Tide", kas izn;ak 2020. gada martā.

Viņas pirmais romāns “Grēku rijēja meita” bija vislabāk pārdotais Apvienotās Karalistes YA debijas romāns 2015. gadā, un viņas grāmatas kopā ir izvirzītas un iekļuvušas vairāku nacionālo un starptautisko apbalvojumu un prēmiju sarakstā, tostarp Waterstones bērnu grāmatu balva, YA grāmatu balva, Edgara balva par ASV labāko YA, 2016. un 2019. gada Kārnegi medaļas, Easona YA mēneša grāmatu un daudz ko citu.

Filmas un televīzijas tiesības sērijai "Grēku rijēja meita" [varbūt "ēdāja"] tika izvēlētas Little Island Productions 2016. gadā.

Viņa dzīvo Austrumsaseksas piekrastē un ir kaislīga vegāne, (slikta) māte daudziem augiem un viņai patīk ceļot. Viņas aģente ir Klēra Vilsone no Rodžersas, Koleridžas un Baltās literārās aģentūras Londonā.

https://www.melindasalisbury.com/