Meklējam grāmatnīcās

1.

P1013092

 

 

2.

Balāde.Feju miriāde
Megija Stīvotera

ISBN: 978-9984-38-815-1
Izdevniecība: Jumava apgāds
Izdošanas gads: 2010
Lappuses: 312
Iesējuma veids: Mīkstie vāki (200mm x 130mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Saturs:
Lasāmība:
Tavai bibliotēkai:

Cena: Ls 5.94 Reģistrējoties: Ls 5.07

Megija Stīvotera no jauna uzbur mītus un leģendas, ievedot Feju valstību pasaulē.
Džeimsam Morganam piemīt gandrīz pārpasaulīgs muzikālais talants. Tas ir pievilinājis Nualu, dvēseli laupošu feju mūzu, kura izauklē un tad pārtiek no neparastu cilvēku radošās enerģijas, līdz tie iet bojā. Džeimsam ir pietiekami daudz iemeslu, lai baidītos no fejām, bet, kamēr viņi ar Nualu kopīgi veido smeldzīgi skaistu muzikālu meistardarbu, Džeimss apjauš, ka viņa jūtas pret Nualu kļūst dziļākas. Taču pārējās fejas nav tik nekaitīgas. Tuvojoties Visu svēto vakaram — mirušo dienai—Džeimsam nāksies pievarēt Feju karalieni un ragaino Mirušo valdnieku, lai glābtu Nualas dzīvību un savu dvēseli.

http://gramata24.lv/gramata/8195-balade-feju-miriade

3.

Romāns "Elmīna"
Autors Liepiņš Agris
Valoda latviešu
Izdevniecība Lauku Avīze
Iesējuma veids mīkstie vāki
Sērija Lata romāns

Vēsturisks romāns, kura sižeta pamatā ir leģenda par skaisto igauņu meiteni Elmī, kas, sagūstīta kādā sirojumā un atvesta uz Beverīnu, kļūst par karakalpa Guņa un valdnieka Tālivalža dēla Rameķa tīkojumu. Nevienlīdzīgā sāncensība liek nojaust dramatiskus samezglojumus un iznākumu... Leģenda veikli savērpta ar vēstures faktiem un hroniku tekstiem: Beverīnas pils nodegšana un Tālivalža nāve, fonā - krustnešu un kristietības tuvošanās. Agra Liepiņa zīmējumi.

[It kā jau nav fantastika, taču šādos senvēsturiskos romānos bieži pavīd fantāzijas elementi, arī Agris Liepiņš bez tiem neiztiek, romāna beigās aprakstot veļu gaidīšanas laiku un Guņa sarunu ar savu nogalinātā upura garu, un Rameķa sarunu ar sava tēva garu.]

www.jr.lv/lv/veikals/prece/index.html;jsessionid=E6FC06C5476D4AD19FB6D95211F08764