Megana DeVosa. Anarhija

Ieskats autores dailradē un biogtāfijā

Megan DeVos

Megana DeVosa uzauga Soux Falls, Dienviddakotā, kur šobrīd dzīvo. Viņa absolvējusi universitāti ar bakalaura grādu medmāsās un pēdējos divarpus gadus strādā par ķirurga palīgu. Viņai vienmēr patika rakstīt, un tagad, visbeidzot, viņa tam veltīja laiku, studējot universitātē, kur uzrakstīja savu pirmo publicēto romānu “Anarhija”. Saziņa ar lasītājiem visā pasaulē ir lielākais rakstīšanas rezultāts, un tieši to viņa turpinās visu atlikušo rakstnieka karjeru.

Sērija "Anarchy": 1. Anarchy / 2. Loyalty / 3. Revolution  / 4. Annihilation

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1102780-megan-devos

Kur satikt autori?

https://twitter.com/MeganDeVosBooks

https://www.instagram.com/megandevosbooks/

https://www.youtube.com/channel/UCf2Gppupnh3cMgWQeFddY3w?view_as=subscriber

Anarhija

Sešpadsmit gadus Londona ir drupās. Tie, kuriem izdevās izdzīvot, tās tuvumā izveidoja nometnes ar vairāku simtu cilvēku skaitu. Nometņu dzīve ir skarba, tā sastāv no aplaupīšanas iebrukumiem pilsētā, reidiem pret kaimiņiem un ienaidnieka uzbrukumu atvairīšana. Izskanējusī angļu pieklājība ir pagātne, civilizētās sabiedrības likumus ir aizstājuši klana likumi. Uzticēties var tikai savējiem, visi svešinieki ir zvērināti ienaidnieki, konkurenti cīņā par izdzīvošanu. Vēl bīstamāki ir zvēri - tā tiek saukti divkājainie Londonas drupu iemītnieki, kuri pilnībā zaudējuši savu cilvēcisko izskatu. Heidenam ir divdesmit viens gads, bet viņš jau ir atbildīgs par Blekvingu, kas ir visnocietinātākā un bīstamākā no visām nometnēm. Greisa, meitene, kuru viņš nejauši izglāba no konkurējošās Greistonas nometnes, nav gatava uzticēties to vadītājam, kurus viņu kopš bērnības mācīja nežēlīgi iznīcināt.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1002975294-anarhiya-megan-devos

Uzticība

Visas labās lietas ir pagātnē, un tās tikai pasliktināsies. Tas kļuva pilnīgi skaidrs pirms sešpadsmit gadiem, kad globālais karš iznīcināja civilizāciju uz planētas. Ap bombardēto Londonu izveidojušos nometņu iemītniekiem pilsētas drupās ir arvien grūtāk atrast to, kas viņiem palīdz izvilkt nožēlojamo eksistenci: konservus, zāles, patronas, baterijas, drēbes un tā tālāk. Šī ir realitāte, kurā dzīvo jaunais nometnes Blekvingas komandieris Heidens Ābrahams un Greisstonas nometnes Greisa Kuka, kura nejauši bija Haidena gūstekne. Mīlestība viņus pārsteidza. Heidens un Greisa mācās būt cilvēki pasaules drupās, kur viss cilvēciskais strauji pazūd. Un tur, kur notiek karš starp Greistonu un Blekvingu, ir Greisas brāļa aizsāktais karš.

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003695128-vernost-megan-devos

Revolūcija

Greisai Kukai vairs nav tēva. Brālis un māsa ir kļuvuši par niknākiem ienaidniekiem. Brālis, kļuvis par Greistonas diktatoru, viņš ar maniakālu izturību met nometnes iedzīvotājus uzbrukumos kaimiņiem. Zaudējumi viņu neuztrauc, tāpat kā kara absurds. Galvenais ir sagrābt un izlaupīt kāda cita nometni, lai vismaz uz laiku pagarinātu savu eksistenci. Pārtika un citi resursi Blekvingā beidzas. Nometne dzīvo pastāvīgā spriedzē. Līderis Heidens Ābrahams mokoši meklē izeju. Ir izmēģinātas visas iespējas, izņemot pēdējo, visradikālāko: novērst nepatikšanu avotu. Greisa nolemj ar savām rokām nogalināt brāli - lai vēlāk viņa neienīstu citu izpildītāju ...

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003985551-revolyutsiya-megan-devos

Anihilācija

Tās mums visiem ir beigas. Haidenam un Greisai kara draudi ir kļuvuši par realitāti. Pasaulē trūkst resursu, kas izdzīvojušos mudina uz krasiem, necilvēcīgiem pasākumiem. Melnais spārns ir acīmredzams mērķis, un ienaidnieku fiziskus uzbrukumus pavada postoši garīgi satricinājumi, kurus nav iespējams apkarot ar ieročiem. Šī ir dzīve, kuru ietekmē karš ar ienaidniekiem, sabiedrotajiem un sevi. Tagad daudz kas nav skaidrs, bet ir garantētas dažas lietas: būs sāpes. Būs nāve. Būs iznīcināšana.

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1002806249-annihilation-megan-devos

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/megandevosbooks/