Masamuna atriebība. Masamune-kun's Revenge

2017. gada nefantastisks anime seriāls, kas ir pietiekami iespaidīgs, lai to pieminētu. Režisors Minato Mirai. Otrā sezona tikai sākas, 2023. gads.

 

Mazais, piecgadīgais Makabe Masamune ir vienkāršs puika, kurš dzīvē vēl neko nesaprot, skraida, viņam patīk ēst un, protams, viņam ir izaicinošs izskats. Apaļš zēns ir jauko dāmu pieķeršanās objekts un vienaudžu iebiedēšanas objekts. Tomēr zēnu no nemitīgas uzmākšanās izglābj jauka meitene, kura kārtējo reizi iestājas par viņu, kad kaimiņu pagalma puiši viņam uzmācas. Tomēr ilgi meitene nevarēja izturēt Makabes izskatu, nosaucot viņu par Cūciņu. Viņa novērsās no puiša. Zaudējis savu vienīgo draudzeni, puisis nolemj uz visiem laikiem mainīt savu dzīvi. Kas to būtu domājis, ka līdz vidusskolai Makabe var kļūt par īstu izskatīgu vīrieti.

Ar otro sezonu uz ekrāniem atgriežas seriāls "Masamune-kun's Revenge". Kādreiz bērnībā galvenais varonis bija ļoti mīlīgs apaļš puišelis, kuram patikalabi paēst. Tiesa, puiši, savukārt, regulāri ņirgājās par galveno varoni. Viena laipna meitene vienmēr aizstāvēja nelaimīgo raksturu, bet pat viņai nebija pacietības regulāri redzēt sev priekšā cūciņu, kas nevēlas mainīties. Pēc visiem šiem visnepatīkamākajiem pazemojumiem galvenais varonis nolemj krasi mainīt savu dzīvi. Makabe sāk nopietni trenēties, rūpēties par sevi un ievērot diētu. Vidusskolā viņš pārvēršas par īstu izskatīgu vīrieti. Un pēkšņi satiek savu kādreizējo draudzeni, kura viņu jaunā izskatā nemaz nepazīst, taču ir ļoti vīlusies puišos un visus pielūdzējus atraida. Masamune joprojām cer atriebties par atraidīto draudzību bērnībā. Lai meitene viņā iemīlas un tad viņš viņu pametīs. Taču viss noiet greizi. Vismaz pagaidām.

Anime un manga ir populāra varoņu gandrīz šekspīrisko kaislību dēļ. Fanserviss ir, taču maz, dažās epizodēs, tā kā nav uzbāzīgs.

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/33487/Masamune-kun_no_Revenge

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Masamune-kun%27s_Revenge

Epizodes. Bet jāautorizējas.

https://www.crunchyroll.com/series/GYX02P3MR/masamune-kuns-revenge

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt6402190/

Viki lapa.

https://masamunekuns-revenge.fandom.com/wiki/Masamune-kun_no_Revenge_Wiki