Maša Morana. Atlase vilku karalim

(Autores atbalsts Krievijas pašreizējai nostājai nav "sastapts" - sagatavotāja piezīme)

Autore par sevi:

Mani sauc Maša Morana. Un es rakstu pasakas pieaugušām sievietēm ar erotikas pieskaņu un kaisles notīm.

Atpūtieties no ikdienas steigas un ļaujiet sev ienirt tumšās bīstamās pasaulēs. Es jūs vadīšu cauri tumšajām pilīm un slepenajām ejām. Kopā veiksim burvestības un piesaistīsim mīlestību. Apmeklēsim maskarādi, kurā varēsi iejusties galvenā varoņa lomā. Un kādā no dzīrēm jūs piesaistīsiet noslēpumaina svešinieka acis, kas dāvās jums aizliegtus jutekliskus priekus un mīlestību, kas pielīdzināma apsēstībai.

Es gaidu tevi pasakās.

https://www.litmir.me/a/?id=297531

Atlase...

Ja Aglaja zinātu, kāda būs bēgšana no tikšanās ar potenciālo līgavaini, viņa savu lepnumu būtu iegrūdusi ellē. Tagad viņa kļuvusi par raganu un piedalās Vilkaču karaļa līgavu atlasē. Un vairāk par visu vilkači ienīst raganas: viņi spīdzina, dedzina, pakar. Kas notiks, kad viņas noslēpums tiks atklāts? Un kā pretoties bezdvēseles briesmonim, no kura baidās pats karalis? Galu galā šķiet, ka mānīgais zvērs viņu novēlēja sev ...

https://www.litmir.me/bd/?b=694252

Stāsts par grāmatu. Kas patika, kas nepatika.

https://www.youtube.com/watch?v=B4dpvLbVAlQ

Tiksimies oktobrī

Viņš ir ideāls ... Jauns, izskatīgs, gudrs, veiksmīgs un bagāts. Varbūt viņš pievērsīs man uzmanību? Nulle. Bet man tomēr izdevās pārņemt daļu viņa dzīves. Un tagad viņš jau rūpējas par mani, lutina, visu savu brīvo laiku pavada tikai ar mani. Bet cena par to ir pārāk augsta... Katru dienu es esmu viņam blakus, un viņš pat nenojauš par manu eksistenci.

Satur neķītru valodu.

https://www.litmir.me/bd/?b=708255