Martins Sodomka. Ārējā telpa un mūsdienu fizikas pamati

Rūpniecības dizainers un mākslinieks-ilustrators no Čehijas 2012. gadā Martins Sodomka negaidīti atklāja bērnu rakstnieka talantu.

Vienreiz viņam ienāca prātā uzrakstīt grāmatu, kas bērniem skaidri un vienkārši izskaidrotu, kā darbojas šī vai tā tehnika. Rezultāts ir vesela "tehnisko pasaku" sērija, kas populāra bērniem visā pasaulē. Pārsvarā zēni lūdz nopirkt Martina Sodomkas grāmatas, jo automašīnas, motocikli, lidmašīnas, kas veltītas pasakām, ir viņu iecienītākās rotaļlietas. Tomēr meitenes uzzinās arī daudz interesanta no Martina Sodomkas darba. Grāmatas ir paredzētas 5–8 gadus veciem bērniem, taču arī pusaudžiem tās patiks, ja ne sižeta pasakainā puse, tad tehniskie apraksti - noteikti. Šīs grāmatas būs arī praktiski izmantojamas, jo tās iemācīs bērnam saprast shēmas un loģiski domāt.

Sīkāk: https://www.yakaboo.ua/author/view/Martin_Sodomka/

Par grāmatu.

Daudzi cilvēki domā, ka pasakās notiek apbrīnojamākie brīnumi. Bet ir pasaule, kurā notiek daudz neticamākas lietas, salīdzinot ar kurām pazūd pat visdrosmīgākās fantāzijas. Šī pasaule ir iepīta ar plāniem pavedieniem realitātē ap mums. Un viņa nav ilūzija, bet gan patiesība, kuru ir atklājusi un pierādījusi zinātne. Kosmoss palīdzēs jums atklāt dažus mūsdienu fizikas noslēpumus. Šai grāmatai ir baltas un melnas lapas. Baltās parāda stāstu par pusaudžu draugiem, kuri kopā pēta kosmosa ceļojumu teorētiskās iespējas. Bet, kad notiek kas negaidīts, viņu vaļaspriekam ir pavisam cita nozīme, un viņi nonāk apbrīnojamu notikumu vidū. Melnās lapas izceļ galvenos atklājumus fizikā pēdējo simts gadu laikā. Lai arī baltas un melnas lapas ir savstarpēji saistītas un dažreiz sajauktas, grāmatas saturu diez vai var saukt par pelēku.

Sīkāk: https://www.yakaboo.ua/vneshnee-prostranstvo-i-osnovy-sovremennoj-fiziki.html

Par autoru.

https://www.youtube.com/watch?v=Uiv_OzCN9G4