Markuss Orts. Gaisa pirāti

Ieskats autora daiļradē.

Fantastisches Luft-Abenteuer

Debesu pirāti ir pelēcīgi, kašķīgi un mīl cīnīties. Neviens nemirgo un nedārd labāk kā debesu pirātu instruktors Adiaba. Līdz viņam nāk Zvolle: balts debesu pirāts bez zibens spēriena, mierīgs un draudzīgs. Neviļus Adiaba ņem mazo puisi pie sirds un uzņem. Nemaz nenojaušot, ka šis visu cilvēku puika izrādīs neticamu drosmi un apgriezīs gaisa pirātu pasauli kājām gaisā...

https://www.amazon.com/gp/product/B07ZFZM56L/ref=dbs_a_def_rwt_hsch_vapi_tkin_p1_i2

Luftpiraten - Im Himmel ist die Hölle los (Luftpiraten, Bd. 2): Am Himmel ist die Hölle los

Fantastiskais, poētiskais gaisa piedzīvojums no 9 gadu vecuma beidzot turpinās: bērnu literatūra visaugstākajā līmenī, ko veidojis godalgotais autors Markus Orts.

Ar gaisa pirātiem nevajag ņirgāties: pelēkajiem puišiem patīk rēkt un dārdēt. Bet bēdas, kad viņas dusmas uzkarst kā ar Donnu Brubu! Viņa burtiski kliedz no sirds. Un, tiklīdz šāda gaisa pirāta dvēsele ir brīva, tā izveido pilnīgi draudīgu dzīvi. Zvollam ir vajadzīga visu savu draugu palīdzība, viņam jāpaceļas pāri sev un jāpārvar bailes, lai novērstu katastrofu.

Atgriezties uz unikālo gaisa pirātu mākoņu pasauli, ko divās krāsās maģiski ilustrējusi Lena Vinkela.

https://www.amazon.com/gp/product/B091FXZ6ND?ref_=dbs_p_pwh_rwt_anx_cl_1&storeType=ebooks

Autors.

Markuss Orths dzimis 1969. gadā, dzīvo Karlsrūē, ir sarakstījis vairākus īsus stāstus un romānus (Catalina, Das Lehrerzimmer, Das Zimmermaedchen) un saņēmis vairākas nozīmīgas literārās balvas, tostarp Sera Valtera Skota balvu un Telekom-Austria- Balva.

https://www.wordswithoutborders.org/contributor/markus-orths#:~:text=Markus%20Orths%20was%20born%20in,the%20Telekom%2DAustria%2DPrize.

Markus Orths studējis filozofiju, romantismu un angļu valodu, un tagad dzīvo Karlsrūē. Viņa daudzās grāmatas ir tulkotas 18 valodās un saņēmušas neskaitāmas balvas.

https://www.thalia.de/autor/markus+orths-703206/

Šeit papildinformācija:

https://www.polygon.com/21516173/best-new-science-fiction-books-scifi-last-15-years

Šeit arī

https://www.goodreads.com/list/show/4893