Marks Zigels. Aleksis Zīgels. Ksante Buma. Boija Sans un Mets Rokfellers. 5. pasaules

Nedaudz par autoru kopdarba grāmatu un viņu pašu biogrāfiju

By MARK SIEGEL and ALEXIS SIEGEL

Illustrated by XANTHE BOUMA, MATT ROCKEFELLER and BOYA SUN

5 pasaules. Smiltāju kareivis

Fantāzija ar aizraujošu sižetu un lielu maģijas koncentrāciju. Stāsts par sava dzīves mērķa atrašanu. Sešas balvas kategorijā "Labākais bērnu komikss" 2017.

Par grāmatu

Piecām pasaulēm draud iznīcība. Viņus var glābt tikai īsts smilšu karotājs, kurš iedegs senās bākas. Bet tieši tajā dienā, kad Izredzētajam vajadzēja iedegt pirmo bāku, tokijieši uzbrūk galvaspilsētai Long Domani, sagraujot Smilšu pili. Sākās karš.

Lai atjaunotu bāku spēku un glābtu pasauli, trīs bērni devās bīstamā ceļojumā. Viņiem jāsaskaras ar ienaidniekiem, jāatrod sabiedrotie un jāapzinās arī viņu rīcībā esošais spēks.

Grāmatas galvenie varoņi:

Una Li ir visneveiklātākā smilšu dejotāja. Skolā viņa pat netiek galā ar izglītības uzdevumiem. Bet kurš gan būtu domājis, ka tieši viņai piemīt spēks, kas var glābt pasauli no iznīcības.

An-tsu ir nabadzīgs bārenis, kurš dzīvo graustā. Savā jaunībā viņš zina, kā atrast izeju no bezcerīgākajām situācijām.

Džaks Ambojs ir zvaigžņu sportists, kuru visi mīl. Bet tikai viens cilvēks visā Galaktikā zina tā izcelsmes noslēpumu.

Vai jūsu draugi varēs glābt piecas pasaules? Vai viņi spēs tikt galā ar visiem šķēršļiem, pieveikt galveno ļaundari Mimiku un iedegt bākas?

Grāmatas iezīmes:

Fantāzija ar aizraujošu sižetu: trīs draugu starpplanētu piedzīvojumi, kas glābj pasauli no iznīcības.

Komikss aptver svarīgas tēmas: kā atrast savu mērķi, kāpēc jums jātic sev un jāuzticas intuīcijai, kas ir savstarpēja palīdzība un patiesie draugi.

Rūpīgi pārdomāta jaunā pasaule kļūst par neticami aizraujošu piedzīvojumu vietu.

Par sēriju:

„5 pasauļu” sērija ir aizraujošs stāsts “Avatara: Angas leģendas” garā.

Sērijai ir trīs sējumi [tagad jau pieci], kas stāsta par trīs bērnu piedzīvojumiem Piecu pasauļu galaktikā. Katram no viņiem ir neparasta dāvana, taču tikai kopā viņi var glābt pasauli no iznīcības.

Pamazām varoņi atklāj sevī jaunas iespējas. Pēc savas dabas vientuļnieki apgūst pacietību, spēju strādāt komandā un, protams, iegūt draugus. Vai viņi spēs sasniegt savu mērķi, vai arī piecas pasaules ir lemtas pazust?

“5 Worlds” sērijas pirmais sējums tika izlaists ASV 2017. gada maijā. Dažu mēnešu laikā sērija ieguva popularitāti lasītāju un kritiķu vidū visā pasaulē. Un pašam komiksam tika piešķirtas septiņas balvas kā labākajām savā kategorijā. Tāpat sērija "5 pasaules" tika nominēta par labāko bērnu komiksu balvu Angulemē 2018. gadā.

https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/5-mirov-voin-peska/

5 pasaules. Kobalta princis

Starpplanētu fantāzija par sava likteņa atrašanu iepriecinās Naruto un Avatar: The Legend of Aang “New York Times” bestselleru cienītājus.

https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/pyat-mirov-princ-kobalta/

Autori.

Marks Zīgels ir vairāku grāmatu autors un ilustrators, dažādu balvu ieguvējs. Viņa grāmatu "Jūrnieks Tvens, jeb Nāriņa Hadsonā" New York Times atzina par bestselleru.

Marks ir arī Macmillan imprinta First Second dibinātājs un galvenais redaktors. Viņš dzīvo kopā ar ģimeni Ņujorkā.

"Tāpat kā daudzi bērni, es uzaugu skatoties uz zvaigžņotajām debesīm un sapņojot atrast jaunus draugus tur Visumā," par sevi saka Marks, “5 pasauļu” komiksu sērijas autors un iedvesmotājs.

https://marksiegelbooks.com/

Aleksis Zīgels ir autors un tulks, kas dzīvo Londonā. Tulkojis daudzus populārus grafiskos romānus, tostarp Džoannas Sfāras “Rabīna kaķi”, Penelopes Bajo “Izsmalcinātos līķus” un Džina Luena Janga “Amerikā dzimušo ķīnieti”.

https://5-worlds.com/author/alexis-siegel

Ksante Buma ir ilustratore no Ziemeļkalifornijas. Papildus darbam ar bilžu grāmatām, modes ilustrācijām un komiksiem Ksante mīl gozēties saulainajā pludmalē.

https://5-worlds.com/author/xanthe-bouma

Boija Sans ir ilustrators un komiksu mākslinieks. Cēliesno Ķīnas viņš dzīvoja Kanādā un pēc tam pārcēlās uz Ameriku. Tagad viņš dzīvo brīnišķīgajā Baltimoras pilsētā.

https://5-worlds.com/author/boya-sun

Mets Rokfellers ir ilustrators un komiksu mākslinieks, kurš dzīvo Arizonā. Viņš ir darbojies kā mākslinieks dažādos projektos, tostarp grāmatu vāku veidošanā, bilžu grāmatās un animācijās. Dzīvo Ņujorkā.

https://5-worlds.com/author/matt-rockefeller

Īsi par visiem.

https://5-worlds.com/authors/5-worlds-authors