Marko Kloss. Dienesta laiki

Uzziņa par autora grāmatu un autoru pašu

XXII gadsimta sākums Ziemeļamerikas sadraudzībā plīst pa vīlēm. Tādiem sociālās drošības gigantiem kā Endrjū Greisons ir tikai divi veidi, kā izkļūt no milzīgajām noziedzības pārņemtajām lielpilsētu teritorijām, kur ikdienas uzturs aprobežojas ar nepatīkami smaržojošu soju un tiek nogalināts par gaļas gabalu. Jūs varat uzvarēt loterijā un dodieties kolonizēt tālas planētas. Vai arī jūs varat doties uz armiju. Tiesa, uzvarētāji gadu gaitā kļūst arvien mazāk, tāpēc Endrjū dodas armijā, lai iegūtu īstu ēdienu un iespēju redzēt kosmiskos plašumus. Bet viņš joprojām nezina, ka par to viņam būs jāmaksā pārāk augsta cena, ka viņam būs jācīnās pat nevis ar ienaidnieku, bet gan ar savu komandu un līdzpilsoņiem, kuri kļuvuši nežēlīgi no bada un nabadzības, ka maz cilvēku atgriežas no armijas, un kolonijās bieži vien ir īsta elle. Viņš vēl nezina, ka pasaule drīz mainīsies, jo kosmosu pārņem briesmas, kuru mērogu cilvēki pat neiedomājas.

https://book24.ru/product/sroki-sluzhby-2688384/

Mājaslapa.

Marko Kloos ir militārās zinātniskās fantastikas sērijas Frontlines autors un Džordža R. R. Martina Wild Cards konsorcija loceklis.

Dzimis un audzis Vācijā, Marko tagad kopā ar sievu un diviem bērniem dzīvo Ņūhempšīrā. Viņu īpašumu Castle Frostbite patrulē rejošs takšu bars.

Viņu pārstāv Ītans Ellenbergs un Evans Gregorijs. Jautājumi par tiesībām jāvirza uz Evanu pa tālruni (212) 431-4554 vai agent@ethanellenberg.com.

https://www.markokloos.com/