Marina un Sergejs Djačenko. Vita Nostra

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā).

«Metamorfozes» — slavenā fantastiskā Marinas un Sergeja Djačenko radošās savienības sērija, kas stāsta par negaidītiem pavērsieniem jauniešu dzīvē: Saša Samohina neparastā Speciālo tehnoloģiju institūtā iestājas pret savu gribu, talantīgais spēlētājs Arsens Sņegovs izrādās darbinieks no dīvaina biroja, kas, iespējams, nodarbojas ar jaunas spēles izstrādi, un Andrejs Stroganovs pēkšņi nokļūst uz citas planētas.

Viņiem visiem ir jānoskaidro, kas slēpjas aiz šīm metamorfozēm, jānoskaidro patiesība un jāmēģina atgriezties savā pazīstamajā un vēlamajā realitātē. Romāni "Vita Nostra", "Digitālais jeb Brevis est" un "Migrants jeb Brevi finietur", pēc kritiķu domām, papildus neparastiem un aizraujošiem sižetiem veiksmīgi izgaismo cilvēku attiecību smalkumus un morālās un ētiskās dilemmas. Pēc žanra cienītāju domām, Djačenko laulāto grāmatās varoņu emocionālā pieredze vienmēr stāv pāri klasiskajiem piedzīvojumiem, kā arī autora interese par personības veidošanās filozofiskajām un sociālajām problēmām, sevis meklēšanu, skaidri izpaužas mūžīgie jautājumi par izvēles sarežģītību.

https://www.litres.ru/serii-knig/metamorfozy/

1. Vita Nostra

Sašas Samohinas dzīve pārvēršas par murgu. Viņai tika izteikts piedāvājums, no kura nevar atteikties; Pēc skolas beigšanas Saša pret savu gribu nonāk dīvainajā Speciālo tehnoloģiju institūtā, kur studenti izskatās kā monstri, bet skolotāji - kā krituši eņģeļi. Šeit viņai māca ... Ko? Un kas ar viņu notiks pēc skolas beigšanas?

https://www.litres.ru/marina-i-sergey-dyachenko/vita-nostra/

2. Digitālais jeb Brevis est

Cilvēce ir liela manipulācijas telpa, kurā visi manipulē ar visiem. Pusaudzis Arsens Sņegovs, datorspēļu meistars, to saprata pirms visiem citiem. Spēlētāja talanti nepaliek nepamanīti: viņš izrādās dīvaina biroja darbinieks, kurš it kā izstrādā jaunu spēli ... Bet kas zina, kas tur īsti notiek?

https://www.litres.ru/marina-i-sergey-dyachenko/cifrovoy-ili-brevis-est/

2. 1. Pieejas vēsture. Garstāsts

Dīvaina valstība ārpus laika un vietas, dīvains “piekļuves” rituāls, no kura atkarīgs visas valstības liktenis. Un šis liktenis ir kroņprinča līgavas Joaninas rokās. Viņai vajag dzemdēt mantinieku, bet viņa vēlas uzzināt vēl vairāk - kas viņi ir, kur viņi ir un kāpēc viņi pastāv šajā dīvainajā pasaulē.

https://www.livelib.ru/work/1000918135-istoriya-dostupa-marina-i-sergej-dyachenko

3. Migrants jeb Brevi finietur

Andrejs Stroganovs pēkšņi nonāk citā planētā - viņš migrēja no Zemes. Pēdējie divi viņa dzīves gadi tika izņemti kā maksājums par vīzu, tāpēc Andrejs neatceras, kāpēc nolēma aizbraukt. Kas notika uz Zemes un vai ir ceļš atpakaļ? Tikmēr ēna iezogas mājīgajā Raas pasaulē, kur Andrejs nonāca ... Marinas un Sergeja Djačenko romāns "Migrants jeb Brevi Finieturs" turpina ciklu "Metamorfozes", ko aizsāka romāni "Vita nostra" un " Digital jeb Brevis est ", vienlaikus esot patstāvīgs darbs.

https://www.livelib.ru/book/1000452732-migrant-ili-brevi-finietur-marina-i-sergej-dyachenko

4. Darbs pie kļūdām.

Tiešs turpinājums romānam "Vita Nostra". Torpa speciālo tehnoloģiju institūts, kur pusaudžus pārvērš par Lieliskās runas Vārdiem. Draugi, ienaidnieki, studentes Aleksandras Samohinas mīlestība, pielāgota izaugsmei - un apziņai, ka pasaule ir nepilnīga, un Saša ar savām kolosālajām iespējām to var mainīt. Ja viņa sapratīs, kā atbrīvoties no bailēm.

https://www.litres.ru/marina-i-sergey-dyachenko/vita-nostra-rabota-nad-oshibkami/