Margita Auere. Maģisko zvēru skola

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Šī skola glabā noslēpumus!

Tas, kuram palaimējas, iegūst sev labāko draugu pasaulē - maģisko zvēru. Zvēru, kas prot runāt. Ja vien viņš pieder tev...

Jaunajā skolā Ida nejūtas īsti labi. Taču tad skolotāja mis Kornfīlda pastāsta bērniem par maģisko zooveikalu un Ida saņem maģisko zvēru: burvīgo lapsēnu Rabatu.

Savukārt Benijs ļoti vēlas, lai par viņa pavadoni kļūtu kāds plēsīgais dzīvnieks. Tad citi viņu beidzot ņemtu nopietni. Sākas neticami piedzīvojumi...

No vācu valodas tulkojusi Inga Karlsberga.

https://buki.lv/product/magisko-zveru-skola

Par autori Vikipēdijā.

Margita Auere (dzimusi 1967. gada 23. februārī Mühldorf am Inn) ir vācu žurnāliste un rakstniece, kuras bērnu romāni ir tulkoti vairāk nekā 20 valodās ar kopējo tirāžu 3 miljoni.

Margita Auere uzauga Valdkraiburgā kopā ar diviem vecākiem brāļiem. 1986. gadā viņa absolvēja Mühldorfas Ruperti ģimnāziju. Viņa pabeidza studijas Eihštetē 1992. gadā kā kvalificēta žurnāliste. Tad Auere strādāja par redaktoru un reportieri dažādos Bavārijas dienas laikrakstos. 1997. gadā viņa atvēra redakciju. Viņa rakstīja Süddeutsche Zeitung un Vācijas Preses aģentūrai, cita starpā.

Pēc bērnu piedzimšanas Auere sāka rakstīt bērnu grāmatas. Viņas pirmā grāmata saucās Conspiracy on the Limes un tika izdota 2010. gadā. Sērija Burvju dzīvnieku skola sākās 2013. gadā ar diviem nosaukumiem Burvju dzīvnieku skola un Maģisko dzīvnieku skola: caurumu pilna! 1. sējums uzreiz nonāca Spiegel bērnu bestselleru sarakstā. Turpmākie sējumi arī ieguva augstākās pozīcijas bestselleru sarakstos. Kopējā sērijas tirāža ir vairāk nekā 2,5 miljoni pārdotu eksemplāru. Kampaņas “Lasīšanas sākums - trīs lasīšanas atskaites punkti” ietvaros autore Lasīšanas fondam izveidoja pirmā sējuma speciālizlaidumu pirmreizējiem lasītājiem. Šis nosaukums tika izplatīts 450 000 izdevumā skolu klasēm Berlīnē, Brandenburgā, Mēklenburgā-Rietumpomerānijā, Saksijā, Saksijā-Anhaltē un Tīringenē.

Viņa tika iecelta par Minhenes torņa ierēdni 2018. gadā. 2019. gada martā viņai tika piešķirta Heidelbergas Leander 2019 bērnu grāmatu balva. Kopš 2019. gada novembra Margita Auere strādā kā iknedēļas žurnāliste Süddeutsche Zeitung "Ģimenes trio", kur viņa kopā ar Koljenu Ulmenu-Fernandesu un Herbertu Renzu-Polsteru atbild uz jautājumiem par audzināšanu.

Margita Auere ir precējusies ar žurnālistu un kriminālromānu rakstnieku Ričardu Aueru. Pārim ir trīs dēli.

https://de.wikipedia.org/wiki/Margit_Auer

Autores mājaslapa.

https://www.margitauer.com/

Maģisko zvēru skolas sērija. Dotā brīdī 11 sējumi.

https://www.margitauer.com/die-schule-der-magischen-tiere

Citi darbi.

https://www.margitauer.com/kinder-und-jugendbuecher

Ilustratore.

Nina Dulleka (* 1975, Soest, Vestfālene) ir vācu ilustratore un bērnu grāmatu autore.

Nina Dulleka ir iemācījusies zīmēt pašmācības ceļā. Viņa sāka zīmēt bērnībā un stāstus raksta kopš pirmās klases. 16 gadu vecumā viņas attēlus pamanīja izdevējs, kurš ieguva Dulleku par savu darbinieci. Kopš tā laika viņa regulāri izdod kalendārus un grāmatas bērniem.

2017./2018. Gadā viņa ilustrēja Pola Māra deviņu sējumu bērnu grāmatu sērijas Das Sams jauno izdevumu Hamburgas izdevniecībai Verlag Friedrich Oetinger. Viņa ilustrēja Margitas Aueres bestselleru sēriju Burvju dzīvnieku skola Carlsen Verlag.

Viņas sarakstītā un ilustrētā bilžu grāmata Boje hebt ab 2020. gadā Lasīšanas fonds piešķīra par to Leipcigas lasāmkompasu.

Nina Dulleka ir privāti iniciētās balvas “Zelta ota” ieguvēja par bērnu grāmatu ilustrāciju. Pirmo reizi šī balva tika piešķirta 2020. gadā. Austrijas ilustratore Felicitas Kuhn tika godināta par viņas mūža darbu.

Nina Dulleck ir precējusies un dzīvo kopā ar vīru un trim bērniem Gau-Algesheim Rheinhessen.

https://de.wikipedia.org/wiki/Nina_Dulleck