Mara Vulfa. Zvaigžņu māsa

Autores daiļrades apskats

Marah Woolf. Sister of the Stars. Von Runen und Schatten

Bibliogrāfija.

Eņģeļu sāga.

1. Eņģeļu atgriešanās

2. Eņģeļu dusmas

3. Eņģeļu grāmata

Young Adult. Maras Vulfas vācu fantāzijas bestselleri

Zvaigžņu māsa

Mēness māsa

Tūkstots dzīvju pēc kārtas. Mūžības par maz

Mēness gaismas maģija

Māsas-raganas

Zvaigžņu māsa

Mēness māsa

Sudrabainās pasaules sāga

Mēnes gaismas maģija

https://www.litres.ru/mara-vulf/

Eņģeļu atgriešanās

Mēs tos uzskatījām par svētiem.

Bet viņi izrādījās monstri.

Un viņi atnesa nāvi uz spārniem ...

Eņģeļi nolaidās uz zemes. Debesu vēstneši ir mānīgi, nežēlīgi un nepazīst žēlastību. Kamēr viņi mielojas pilīs, kas lido virs sagrautās Venēcijas, cilvēki mirst no bada un slimībām. Muna  ir viena no tiem, kas atklāti iebilst pret spārnotajiem serafiem, cīnoties ar viņiem arēnā.

Pēc likteņa gribas meitene palīdz vienam no viņiem izdzīvot. Muna ļoti riskē, aizsargājot kritušos serafus. Viņai jāatceras, ar ko ir darīšana. Galu galā eņģeļi var tikai nogalināt...

https://www.litres.ru/mara-vulf/vozvraschenie-angelov/

Zvaigžņu māsa

Mani sauc Vianna, man ir septiņpadsmit gadu, es esmu slima un, iespējams, drīz nomiršu. Pēc silfīdas koduma es zaudēju savu maģisko spēku, un drīz es droši vien zaudēšu arī savu dzīvi. Bet kāda jēga dzīvot, ja nevaru būt kopā ar savu mīļoto Ezru? Es zinu, ka viņš vēlas labāko - izsūtīt mani no Francijas uz drošu abatiju. Un, kamēr es sēdēšu tur,  mēģinot izārstēties, Ezra stāsies pretī dēmoniem, kuri arvien vairāk iefiltrējas šajā pasaulē. Un raganas un burvji iet roku rokā ar viņu. Bet ne es ... Es nekad vēl neesmu jutusies tik bezjēdzīga.

Pametot dzimto pilsētu, es apsolīju Ezram nekad neatgriezties, mēģināt viņu aizmirst un doties tālāk. Bet kā es varu pildīt savu solījumu, kad es pati nevaldu pār savu likteni? Un tagad mans ceļš atgriežas Francijā. Šeit joprojām turpinās asiņainas cīņas ar dēmoniem. Un kaut kur tur, kaujas laukā, atrodas mans mīļotais Ezra. Varbūt mums viss vēl nav zaudēts ...

https://www.litres.ru/mara-vulf/sestra-zvezd/

Par autori.

Māra ir sieva, trīs bērnu mamma un rakstniece. Viņa studēja vēsturi un politiku un 2011. gadā, publicējot savu pirmo grāmatu, sapņojot lielu sapni. Viņas darbs pie "SilverMoonSaga" tika pabeigts 2012. gada beigās. Pirmais sējums "SilverMoonLight" bija balvas ieguvējs. Starptautiskās tiesības sāgas pirmajai daļai ir ieguvušas slavenais izdevējs Mišels Lafons. Visi trīs "SilverMoonSaga" sējumi būs pieejami tulkojumā angļu valodā līdz 2015. gada pavasarim.

https://www.goodreads.com/author/show/5315196.Marah_Wool