Manga. Pandoras sirdis

Pandora Hearts. パンドラハーツ

Autore. Motidzuki Dzjuna. Mochizuki Jun

Dzjuna Motidzuki (jap. 望月 淳 Motidzuki Dzjuna, dzimusi 22. decembrī, Kanagav;a, Japānā) — japāņu mangaka, pazīstama galvenokārt ar mangu Pandora Hearts. Sadarbojas ar izdevniecību Square Enix.

Pandoras sirdis

Mūsu augstajiem Viduslaikiem līdzīga pasaule ir cieši saistīta ar bezdibeni – dimensiju, kurā ierastie dabas likumi nedarbojas. Tas, kuram pieder Durvis uz bezdibeni un kurš var noslēgt līgumu ar “ķēdi” – tur esošais iemītnieks – iegūst milzīgu spēku. Tieši šie cilvēki veido aristokrātisko eliti, bet tajā pašā laikā viņi nereklamē spēku un spēka avotu. Visus līgumus ar bezdibeni kontrolē noslēpumainā organizācija "Pandora", apejot to, tu ievērojami riskē ar ķermeni un dvēseli. Piemēram, jūs varat uz brīdi iekrist bezdibenī un izkļūt no turienes pēc pāris simtiem gadu ...

Stāsts sākas ar Oza Vesaliusa, hercoga dēla un vienas no četrām lielajām mājām mantinieka pilngadības svētkiem. Ozs ir inteliģents un izlēmīgs puisis, pieradis savu patieso būtību slēpt aiz izlutināta cilvēciņa maskas. Un tāpēc naktī, kad jaunajam kungam aprit 15 gadi, viņš tiek arestēts un bez tiesas un paskaidrojumiem tiek iemests bezdibenī, vienkārši “tāds, kāds esi”. Tikai Pandoras aģenti nepareizi aprēķināja - puisis izkļuva no turienes, ak, kā viņš izkāpa ... un ne viens. Un nav svarīgi, ka reālajā pasaulē ir pagājuši desmit gadi - mūsu varonim ir daudz jautājumu, un viņam nav kur steigties. Galu galā, anime tika filmēta, pamatojoties uz "Alisi Aizspogulijā", kur steidzās tikai Baltais trusis - un Ozs dabūja melno!

https://readmanga.io/serdca_pandory__A5327

Anime enciklopēdija par autori.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=68108