Mandalorietis. The Mandalorian

Jaunākais seriāls "Zvaigžņu karu" pasaulē. ASV. 2019. - 2020. gads. Režisori: Debora Čou, Deivs Filoni, Riks Famujiva. Pagaidām 2 sezonas.

1. Galaktikas impērija ir kritusi. Šķiet, ka viens no spēcīgākajiem un nesatricināmākajiem šīs pasaules bastioniem tika sagrauts "Džeda atgriešanās" projekta beigās. Daudzi sērijas fani zina, ka tuvojas notikumi, kurus iezīmē Pirmā ordeņa parādīšanās, taču filmas "Spēks mostas" sižets gaida nedaudz vēlāk, bet tikmēr mēs varēsim būt liecinieki stāstam par mandalorieti, kurš viens pats strādā iznomātus darbus un veic bīstamus uzdevumus. Viņa piedzīvojumi notiek kaut kur galaktikas malā, kur vēl nav spēkā Jaunās Republikas valdnieku iedibinātie likumi un viņas spēks vēl nevar sasniegt šīs mežonīgās zemes ...

2. Sērijas "The Mandalorian" sižets skatītājus aizved uz notikumiem, kas saistīti ar Galaktiskās impērijas krišanu. Stāsts sākas ar brīdi, kad "Džeda atgriešanās" beigās impērija cieta satriecošu sakāvi. Laika posms tiek uzņemts līdz Pirmā ordeņa parādīšanās brīdim, ar kuru skatītāji sastapsies epizodē "Spēks mostas". Stāsts ir par vientuļo mandaloriešu algotni, kurš dzīvo galaktikas malā. Jaunā Republika vēl nav izplatījusi savu ietekmi uz šīm zemēm, tāpēc šeit valda trakums un beztiesiskums, kurā bieži piedalās tieši minētais personāžs.

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Mandalorian

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt8111088/

"Zvaigžņu karu" lapa.

https://www.starwars.com/series/the-mandalorian

Viki lapa.

https://starwars.fandom.com/wiki/The_Mandalorian

Disneja lapa.

https://disneyplusoriginals.disney.com/show/the-mandalorian