Manas skolas dzīves rozā laiks ir tikai māns. Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

2020. gada anime seriāla 3. sezona.

Pēc ilgāka laika, šis filozofiski dziļais skolas dzīves mīlas stāsts tuvojas beigām. Galvenie varoņi: 3 ļoti dažādi skolēni - divas meitenes un viens zēns un jūtas, kas viņos mostas vienam pret otru.  My Teen Romantic Comedy SNAFU Climax. Režisors Kei Oikawa. Režisora asistents: Shōta Imai. 1. sezona - 2013., 2. sezona - 2015.

Septiņpadsmit gadu vecumā Hahimans Hikigaja ir vīlies dzīvē. Jaunais vīrietis saprot, ka viss, kas šķita tik reāls, tuvs un īsts, piemēram, draudzība, mīlestība, attiecības un lieliskas iespējas, ir tikai ilūzija. Viņam, vienkārši, neveidojas attiecības un viņš ir pārvērties absolūtā ciniķī. Patiesībā galvenais varonis saprot, ka pasaulē valda haoss, kuru pārvalda nežēlīgi un mānīgi cilvēki. Pat viņa skolotāja Šizuka Hiratsuka, kura tomēr nolēma sūtīt savu studentu uz volontieru klubu, kurā ir tikai viens cilvēks, nevar pārliecināt jaunekli. Izrādās, ka kluba vienīgā dalībniece ir  - zvaigzne Jukino Jukinoshita, kas pazīstama visā skolā. Visādi izcila, taču ģimenes traumēta un tikpat vientuļa. Šizuka vēl nezina, ko darīt tālāk, bet viņai šķiet, ka abiem varoņiem nepieciešama palīdzība. Lai gan, iespējams, tie palīdzēs viens otram paskatīties uz šo pasauli savādāk.Taču viss kļūst vēl sarežģītāk, kad izpalīgu klubam pievienojas Jui Juigahama, ļoti enerģiska un jautra meitene...

Balstīts uz Vataru Vatari vieglā romāna.  My Youth Romantic Comedy Is Wrong, As I Expected, 3. sezona. My Teen Romantic Comedy SNAFU Climax Kaut arī meiteņu svārciņi seriālā ir sieviešu daiļslidotāju tērpa garumā, atklāta fanservisa anime nav. Neceriet! Nekā perversa. :) Toties tēma ir dramatiska, par skolas draudzību, kas var pāraugt mīlestībā, bet kurai var nebūt turpinājuma, jo tālākie dzīves ceļi var aiznest draugus, katru uz savu pusi. Tāds smeldzīgs stāsts par šķiršanās nojausmām un, ko darīt, ja savstarpējās jūtas vēl līdz galam nav saprastas un otram pateiktas?

https://en.wikipedia.org/wiki/My_Teen_Romantic_Comedy_SNAFU_(season_3)

Krievu Vikipēdija.

https://ru.wikipedia.org/wiki/My_Youth_Romantic_Comedy_Is_Wrong,_As_I_Expected

Oficiālā mājas lapa.

http://www.tbs.co.jp/anime/oregairu/

Par finālu.

https://www.cbr.com/teen-romantic-comedy-snafu-climax-finale-what-happens-yui/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=21999

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/39547/Yahari_Ore_no_Seishun_Love_Comedy_wa_Machigatteiru_Kan