Mana dieviete. Aa Megami-sama

2005. gada anime, režisors Niroaki Goda. Otrā sezona 2006. gads.

Skolas beigās klusais un pieticīgais, labsirdīgais puisis Keiči atbrauc no provinces uz lielu pilsētu, lai studētu institūtā. Tajā pašā laikā viņš sapņo mainīt pelēkās skolas dienas pret bezrūpīgu un krāsainu studentu dzīvi. Tomēr sapņiem nav lemts piepildīties, jo vecāku bagātība ir maza, un nevar rēķināties ar viņu atbalstu. Tāpēc puisis nonāk lētākajā hostelī, kur, pamanot viņa lēnprātīgo attieksmi, vecāko klašu skolēni izturas bez ceremonijas. Viņi izmanto Keiči mantu, priekšrocības, liekot viņam mazgāt grīdas un veikt citus mājsaimniecības darbus.

Puisim neizdodas arī ar personīgo dzīvi, jo meitenes vienkārši ignorē mazu un kautrīgu zēnu. Viena pat pasmējās par viņu un sauca viņu par jocīgu mazo vīrieti, kad viņš uzaicināja viņu uz muzeju. Arī studijas neveicas, un motocikls izjūk vissvarīgākajā brīdī ... Citiem vārdiem sakot, viņš nebija Likteņa mīlulis. Kādu dienu Debesis, redzot viņa iedzimto labo dabu, apžēlojās par viņu, un istabā pēkšņi ienāca īsta dieviete ...

Otra anotācija.

Keiči, pazemīgs un laipns zēns, pabeidza vidusskolu un devās uz provinces lielo pilsētu, lai turpinātu studijas institūtā. Viņš sagaida, ka pelēkās skolas dienas aizstās pasakaina un jautra studentu dzīve.

Tomēr ne viss ir tā, kā viņš vēlētos. Vecāki, kas palika provincē, nevar sniegt atbalstu, un Keiči nonāk lētākajā hostelī. Tur vecāko klašu skolēni, redzot viņa dabisko pieticību, izturas ar viņu augstprātīgi, liekot mazgāt grīdas un darīt citus darbus. Viņi paņem viņa mantas bez atļaujas. Turklāt tas nesummējas ar personīgo dzīvi.

Meitenes nepievērš uzmanību kautrīgajam mazajam puisim, un viena no viņām pat viņu izjokoja, kad viņš uzaicināja viņu uz muzeju. Bet pašapmierinātība viņam vienmēr palika, un, lai arī viss izskatījās tā, ka veiksme viņam nebija labvēlīga, pienāca laiks, kad Debesis apžēlojās, un Keiči istabā ienāca īsta dieviete.

Vikipēdija. Visai populāra franšīze, ir pat filma.

https://en.wikipedia.org/wiki/Oh_My_Goddess!

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/9611/Aa_Megami-sama_2011

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=11951

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0872301/