Mana 999. līmeņa mīlestība pret Jamada-kunu. Yamada-kun to Lv999 no Koi wo Suru

2023. gada japāņu anime, ne bērniem domāts. Anģļu nosaukums "My Love Story with Yamada-kun at Lv999". Režisors Morio Asaka.

Laipni lūdzam skatīties jaunu stāstu, kas varētu notikt tikai Japānas koledžā! Akane Kinošita mācās vietējā izglītības iestādē, un brīvajā laikā viņa labprātāk spēlē tiešsaistes spēles ar savu draugu. Diemžēl tas viņai nepalīdz stiprināt attiecības. Galvenais varonis pamet Akane citas aizraušanās dēļ, ar kuru viņš satikās tajā pašā spēlē. jaunā Akane atkal ir pārliecināta, ka spēlētāji nav labāki par puišiem, kas dzīvo reālajā pasaulē. Viņa nolemj atbrīvot visas savas dusmas citā tiešsaistes spēlē. Galvenā varone dodas iznīcināt monstru pūļus, kurus viņai laipni sagādā cita tiešsaistes dzirnaviņa. Šeit jaunā Akane sastopas ar ģildes biedru Akito Jamadu. Šis jauneklis izskatās diezgan izaicinošs, valkā afro un dīvainu teātra masku. Varonis izceļas ar asu komunikācijas stilu, nevis spēju uzturēt sarunu pareizajā tonī. Neskatoties uz to, puisis ir ļoti pieredzējis spēlētājs, kurš pat globālajā internetā ir pazīstams daudziem tiem pašiem tiešsaistes slidošanas cienītājiem. Jamada drīz vien sāk just, ka attiecības ar Akani viņam sagādā prieku. Viņš pamazām sāk iesaistīties attiecībās ar varoni un drīz vien saprot, ka viņam ir simpātija! Un tas ir tikai meitenei pa rokai!

No Vikipēdijas.

Mīlu Yamada par Lv999! (japāņu: 山田くんとLv999の恋をする, Hepburn: Yamada-kun to Reberu Kyū-hyaku Kyū-jū Kyū no Koi o Suru) ir japāņu manga sērija, kuru sarakstījis un ilustrējis Maširo. Tas sāka seriālus Comic Smart's Ganma! manga vietne 2019. gada martā. No 2023. gada aprīļa sērijas atsevišķās nodaļas ir apkopotas septiņos sējumos. Filmas Madhouse anime televīzijas seriāla adaptācija pirmizrādi piedzīvoja 2023. gada aprīlī.

https://en.wikipedia.org/wiki/Loving_Yamada_at_Lv999!

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/53126/Yamada-kun_to_Lv999_no_Koi_wo_Suru

Mangas lapa.

https://mangatoto.com/series/74865

Anime laoa.

https://anilist.co/anime/154965/Yamadakun-to-Lv999-no-Koi-wo-Suru

Epizodes angliski.

https://www.crunchyroll.com/series/GNVHKNPQ7/my-love-story-with-yamada-kun-at-lv999

4. epizode.

https://kayoanime.com/my-love-story-with-yamada-kun-at-lv999-episode-4-english-subbed/