Man ir maz draugu. Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Manga. Hirasaka Jomi, zīmējumi - Itachi. Pietiekoši interesanti, kaut nav fantastika.

Hasegava Kodaka ir pārcēlies uz citu skolu, un viņam ir grūti iegūt draugus. Tas nepalīdz, ka viņa blondie mati liek cilvēkiem domāt, ka viņš ir noziedznieks. Kādu dienu viņš uzduras savai ļaundabīgajai, vientuļajai klasesbiedrenei Jozorai, kura aizraujoši sarunājas ar savu iedomāto draugu Tomo. Saprotot, ka nevienam no viņiem nav īstu draugu, viņi nolemj, ka labākais veids, kā mainīt šo situāciju, ir izveidot klubu un sākt vervēšanu. Tā radās Rinjinbu – klubs, kas īpaši izveidots cilvēkiem, kuriem nav daudz draugu. Kad viņu mazajam klubam pamazām pievienojas citi vientuļie klasesbiedri, viņi mēģinās iemācīties veidot draudzību, kopīgi gatavojot ēdienu, spēlējot spēles un citas grupu aktivitātes. Bet vai šī nemierīgo attiecību zaudētāju grupa tiešām var saprasties?

https://mangalib.me/boku-wa-tomodachi-ga-sukunai?section=info

Manga.

https://mangakakalot.com/read-fv9wt158504917700

Par autoru izskatu, kā ierasts, ziņu nav. Netieši viss liecina, ka Jomi ir sieviete.

Yomi Hirasaka (平坂読,  Hirasaka Yomi) Jomi Hirasaka ir japāņu rakstniece, vieglo romānu autore, spēļu scenāriju autore, dziesmu tekstu autore un manga stāstu autore. Dzimusi Gifu prefektūrā. Pseidonīms cēlies no Yomotsuhirasaka .

Uzvarot pirmo MF Bunko J Light Novel Rookie Award of Excellence balvu 2004. gadā, viņa debitēja ar savu romānu Haunted! (ホーンテッド!).

Intervijā Kono Light Novel ga Sugoi! 2011. gada izdevumā Hirasaka paziņoja, ka viņu sēriju Maō kara wa Nigerarenai (魔王からは逃げられない) publicēs GA Bunko. Tomēr līdz 2021. gadam tas vēl ir jārealizē.

Viņas seriāli ir bijuši populāri – Ranobe-bu (ラノベ部) 2010. gadā ieguva 1. vietu Kono Light Novel aptaujā un Haganai (僕は友達が少ない) ieguva 2. vietu šajā pašā aptaujā nākamajā gadā. Haganai kļuva arī par visvairāk pārdoto vieglo romānu 2011. gadā, tajā pašā gadā, kad tas tika pielāgots anime.

2015. gada martā ar Gagaga Bunko etiķeti tika izlaists darbs A Sister's All You Need (妹さえいればいい), kas vēlāk tika pielāgots anime 2017. gadā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Yomi_Hirasaka

Par minēto mangu, pārveidotu anime apraksts jau ir bijis.

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/man-ir-maz-draugu-boku-wa-tomodachi-ga-sukunai