Mākslīgās atmiņas. Plastic Memories

Anime seriāls dvēseliskiem cilvēkiem. 2015. gads, režisors Josijuki Fudzivara.

Anime darbība notiek tuvākajā nākotnē, kur androidi jau sāka parādīties vienā līmenī ar cilvēkiem, pēc ārējā izskata viņi praktiski neatšķiras no cilvēkiem. Viņi izplatījās visā pasaulē, un viss būtu kārtībā, taču pat vispilnīgāko androidu, kas spēj kopēt pat visgrūtākās un sarežģītākās cilvēka emocijas, dzīves ilgums ir ļoti īss. Kādi 9 gadi. Lai labotu un atjaunotu androidus, kas ir beiguši darboties, tiek izveidota īpaša nodaļa. Viņiem jāatslēdz androida atmiņa, kas ir galvenais, kāpēc robots pārstās darboties. Tsukasa Mizugaki kļūst par vienu no šīs nodaļas darbiniekiem. Darbs, lai atjaunotu neizdevušos robotus, norit gludi, bet kādu dienu kaut kas notiek ... Mēs gaidām ļoti aizkustinošu stāstu par divu pilnīgi atšķirīgu varoņu attiecībām, no kuriem viens ir cilvēks, bet otrs ir androids.

Otrs apraksts.

Viens no tiem anime, kas liks tev raudāt. Pasaulē, kur iestājusies tuvākā nākotne, cilvēkiem palīdz androidi. Bet diemžēl viņiem ir savs dzīves ilgums, pēc kura mašīna kļūst traka un kļūst bīstama cilvēkiem. Lai novērstu negadījumus, ir izveidota īpaša kompānija, kas atņem cilvēkiem vecus robotus. Pēc izņemšanas visas atmiņas tiek izdzēstas no mašīnas un nosūtītas apstrādei. Stāsts risinās ap puisi, kurš tikko ieguva darbu un ieguva androidu kā viņa palīgu. Viņa partneris bija meitene, pēc izskata 13 gadus veca, bet ilgu laiku dzīvojusi cilvēku pasaulē. Viņas laiks tuvojas beigām. Arī „Plastmasas (sintētiskās) atmiņas” ir anime par jūtām, kuras var piemeklēt pat robotus. Visā skatīšanās laikā skatītājs piedzīvos gan prieku, gan skumjas. Un fināla pēcgarša liks domāt par daudz ko un katram sniegs savu dzīves mācību.

https://zen.yandex.ru/media/id/5e7a49cb6952617566bee661/anime-kotorye-doljen-posmotret-kajdyi-chast-1-5f5f531e354535081e618bfc

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/27775/Plastic_Memories

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Plastic_Memories

Anime lapa.

https://anilist.co/anime/20872/Plastic-Memories

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=16377

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt4603222/