Maksims Subotins, Aija Subotina. Planējošo salu mednieki

Ieskats autoru biogrāfijā un daiļradē

Pirms daudziem gadiem planētu piemeklēja liela katastrofa. Dažiem izdzīvojušajiem izdevās nokļūt debesīs - apdzīvot ārējās peldošās salas. Pagāja gadi, atmiņa par notikušo tika izdzēsta. Turklāt tagad cilvēkiem draud jauns uzbrukums, kas var iznīcināt civilizācijas paliekas - briesmoņi, kas ap sevi sēj iznīcību un nāvi. Darts, bērns, kurš mēģināja izmest savu pagātni no galvas, sapņo kļūt par pilntiesīgu Monster Hunter. Bet kādu dienu pagātne par sevi atgādina ar noslēpumainu vēstījumu no sen pazuduša tēva. Izvēle nav viegla: turpiniet sasniegt savu sapni vai pametiet visu un sekojiet ziņai, kļūstot par atstumto un atklājot peldošo salu tumšākos noslēpumus.

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1002326142-ohotniki-paryaschih-ostrovov-maksim-subbotin

No dažādu autoru sērijas "Pūķa sirds".

https://www.livelib.ru/pubseries/801289-serdtse-drakona

Par autoru.

Maksims Subotins ir dzimis 1980. gada 4. janvārī Hotkovas pilsētā, mācījies turpat skolā numurs 1. Viņš ir beidzis Maskavas Valsts Medicīnas un tehnoloģiju universitāti (Elektronikas un sistēmu inženierijas fakultāti, Lietišķās matemātikas katedru). Darbavieta: RSP Energia saukta S.P. Koroļova vārdā, Mitišķu pilsētā. Intereses: literatūra, mūzika, sports, datorspēles. Maksims mīl kultūrismu, klausās dažādu virzienu smago mūziku un mīl lielus resnus kaķus. Pēc nodarbošanās Maksims ir programmētājs. Patīk staigāt lietū bez lietussarga un ar mūziku ausīs. Viņš dod priekšroku klausīties audiogrāmatas uz ceļa. Savos darbos viņš bieži sajauc žanrus. Dod priekšroku zinātniskajai fantastikai, fantāzijai, šausmām. Viņu dažādās kombinācijās.

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/300658-maksim-subbotin

Bibliogrāfija (netulkoju)

Серии:

Феникс:

1. Пламя теплится 2. Пламя разгорается 3. Пламя обжигает

Под личиной зверя:

1. Перерождение 2. Обманутые надежды (в настоящее время незавершено)

Форсвейм:

1. Пойманные игрой 2. Воины игры (в настоящее время незавершено)

Романы:

1. Исчадия Ада. Предвестники апокалипсиса 2. Радужные Мосты. Дженай 3. Ключ к искуплению 4. Мертвые не разговаривают 5. Хозяин земли Духов - 1 6. Испытание - 1. Белый или черный 7. Испытание - 2. Деформатор

Рассказы:

Хочешь? Клочок неба Тени красок Красная Шапочка Лекарство от боли

Turpat:

https://www.livelib.ru/author/300658-maksim-subbotin

Par autori.

Aija ir sapņains, nedaudz infantils cilvēks. Baidās no negaisa, ir klaustrofobiska. Viņa strādā par psiholoģi, brīvajā laikā lolo orhidejas, raksta grāmatas un sapņo par pārcelšanos uz Īriju uz pastāvīgu dzīvesvietu. Viņa nav vienaldzīga pret kafiju un atbildīgi atzīst sevi par kafijmāni. Tā ir godājama „drukaskļūde” un nelabojas. Klausās tautas un instrumentālo mūziku. Dzimusi 5. decembrī.

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/319626-ajya-subbotina

Bibliogrāfija (netulkoju)

Серии:

Цикл "Эзершат: Хроники заката" (в соавторстве с мужем Максимом Субботиным):

1. Сердце зимы (2017. АСТ) 2. Сердце мертвого мира 3. Шаманы крови и костей 4. Тени обратной стороны - книга пишется

Цикл "Думать не будем пока ни о чем"

2020 Думать не будем пока ни о чем 2020 Ты мой закат, ты мой рассвет

Вне циклов:

2017 Горький шоколад 2018 Сердце Пандоры 2018 Мальвина 2018 Малышка 2018 Бархатная Принцесса 2018 Осень и Ветер 2018 Невеста Красного ворона 2018 Невеста Темного принца 2018 Непорочная для Мерзавца 2019 Молчи обо мне 2020 Проклятие для Обреченного 2020 Чужая игра для Сиротки - в процессе написания 2020 Забудь обо мне - в процессе написания

Рассказы:

Грешница Красные туфли Бархат цвета индиго Кукла

Подробнее на livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/319626-ajya-subbotina

Autore par sevi.

Sveiki! Mani sauc Aija, es esmu sapņaiņa, pozitīvi traka pasaku stāstniece.

Es baidos no pērkona negaisa, esmu klaustrofobiska. Es strādāju par psihologu, brīvajā laikā loloju orhidejas un rakstu grāmatas.

Es neesmu vienaldzīga pret kafiju un atbildīgi atpazīstu sevi kā kafijomānu. Goda "drukas kļūdu ielaidēja", un to vairs nevar novērst. Klausos smagu un instrumentālu mūziku.

Es esmu komerciālais autors, un visas grāmatas manā lapā tiks abonētas ar turpmāko tulkojumu apmaksātas.

Atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem

1. Kāpēc manas grāmatas nav citos resursos?

Jo saskaņā ar līgumu ar vietni es esmu ekskluzīvs LiteNet autors.

2. Kāpēc grāmatas ir slēgtas lejupielādei?

Lejupielāde ir slēgta pilnīgi saprotama iemesla dēļ (man šķiet, ka tā nav jāizsaka). Es varu droši pateikt, ka es negatavojos savas grāmatas kaut kur nolikt, aizvērt un kā citādi ierobežot piekļuvi tām. Lasīt tiešsaistē vai nē ir jūsu personīgā izvēle.

3. Cik autori raksta ar šo vārdu?!

Visvairāk "iecienītākais" jautājums))) Atbilde ir: neviens, es esmu šeit viena, un neviss bars melnādaino literāru. Un es rakstu ātri, jo man tas ir interesantāk. Jo lēnāk stāsts virzās, jo vairāk mana (un jūsu) interese par to izzūd.

https://litnet.com/ru/aiya-subbotina-u91395/about

Aija Subotina, Maks Subotins - Vienkāršasine. 3 grāmatu cikls

Gadās, ka jūs lolojat sapni par iekļūšanu Elheimā – Gaišās matērijas un aušanas augstākajā skolā, bet jūs atrodaties Dra"Morā - tās pilnīgajā pretstatā. Dēmonu, velnu, vampīru, inkubu un citu sasodīti asiņotu brāļu sabiedrībā. Dažreiz, pretēji saprāta balsij, jūs darāt kaut ko stulbu - un jūs esat palicis pilnīgi viens pret ļoti nedraudzīgiem klasesbiedriem. Gadās, ka vieglāk ir atkāpties, nekā iet kailām rokām pret nāvējošu elementu, bet labāk ir nomirt kā stulbam vienkāršam, nekā nolaisties ceļos un pieņemt sakāvi. Tā kā vienkāršie bērni nav tik vienkārši, kā šķiet, un dažas no pirmā acu uzmetiena visparastākās lietas var slēpt visneticamākos noslēpumus. https://xn--c1ajahiit.ws/knigi/fantastika-fentezi/174208-ayya-subbotina-maksom-subbotin-prostokrovka-cikl-iz-3-knig.htm