Maksims Maksimovs. Vampīra videoblogs

(jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā)

Iepazīsim īsumā autoru un viņa daiļradi.

Pagrabs, kamera, balaklava. Fjodors ir vampīrs. Viņam ir viss kā cilvēkiem: sava māja, draudzene, problēmas ar kaimiņiem. Turklāt tas barojas ar asinīm un dzīvo vairāk nekā simts gadus. Fjodors arī izveidoja video emuāru, lai dalītos savā daiļradē. Bet internetā viņu gaida tikai nebeidzama ažiotāža, informācijas atkritumi un tiekšanās pēc popularitātes. Tad viņš nolemj veikt ārkārtējus pasākumus un publiski izrēķināties ar tīkla galveno dziedātāju - mūsdienu degradācijas simbolu. Bet viss nenotiek pēc plāna ... Būt vampīram nav nemaz tik viegli - pārāk ilgs mūžs, lai saprastu, ka cilvēka daba ir nemainīga.

http://loveread.ec/view_global.php?id=90586

Par autoru.

Afanasjevs Maksims Viktorovičs (Maksa Maksimova  īstais vārds) dzimis 1986. gada 9. augustā Maskavā. Pēc skolas beigšanas viņš iestājās НИТУ «МИСиС», taču tika izslēgts par sistemātisku prombūtni. Tad viņš studēja МКГиК un pēc absolvēšanas astoņus gadus strādāja par mērnieku. Šajā laikā viņš sāka iesaistīties sportā. Aikido saņēma melno jostu un kļuva par Čehovas pilsētas kausa izcīņas laureātu karatē kumite sadaļā.

2015. gadā Maksims izveidoja YouTube kanālu ar nosaukumu MaxMaximov. Šobrīd kanālam ir vairāk nekā trīs miljoni abonentu, un katru dienu tas iegūst vairāk nekā vienu miljonu skatījumu.

2016. gadā Maksims sāka rakstīt. Viņa grāmatas kļuva populāras samizdat resursā. Tās tiek lejupielādētas apmēram 100 000 reizes gadā. Pašlaik strādā tikai YouTube kanālā un pie jaunām grāmatām. Viņš labprāt spēlē ģitāru un smago mūziku. Precējies. Divi bērni.

https://www.litres.ru/maks-maksimov/ob-avtore/

Makss Maksimovs ir jauns autors, kurš debitēja 2019. gadā, bet jau ir ieguvis nopietnu popularitāti. Viņa debijas garstāstu kolekcija "Apocalypse 3" piedāvāja lasītājiem ieskatīties trīs pasaules versijās pēc pasaules beigām un saņēma daudz pozitīvu atsauksmju. Turklāt Makss ir populārs video emuāru autors, kuram ir vairāk nekā trīs miljoni abonentu viņa Youtube kanālā. Pēc postapokaliptiskajiem stāstiem Maksimovs izlaida romānu filozofiskās fantastikas žanrā "Uz Marsu", bet 2020. gadā - piedzīvojumu fantastiku "Gaišais cilvēks". Autors turpina uzturēt YouTube kanālu, taču viņa literārā radošuma plāni, pēc viņa teiktā, ir ļoti iespaidīgi.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1191079-maks-maksimov

Apokalipse3.

Trīs katastrofāli scenāriji par mūsu gaidāmo nākotnu no ļoti populārā video emuāru autora Maksa Maksimova! Vai ieeja paradīzē būs atvērta grēcīgam cilvēkam, ja viņš visus spēkus tērēs meitas invalīdu kopšanai? Un humanoīdu robotam? Meitene ar invaliditāti Eva ir gatava uz visu, lai palīdzētu viņas tēvam un mīļotajam robotam glābt viņu dvēseles ... Tālās nākotnes pasaulē cilvēki ir spiesti cīnīties ar milzu kukaiņiem, kas iebrukuši visās teritorijās, kuras kādreiz piederēja cilvēcei. Tikai milzīgā pazemes bunkurā, ko dēvē par patversmi un kurš ir piepildīts ar jaunākajām tehnoloģiskajām inovācijām, cilvēks var palikt samērā drošs, neriskējot ar to, ka viņu saplēš zvērīgas skudras žokļi vai paralizē tīģera izmēra lapsenes inde. Zinātnieki bunkurā meklē izeju, simulējot situāciju uz superdatora, kam ir savi plāni ... Zemes civilizāciju iznīcina kodolkara laikā. Cilvēki ir ārkārtīgi nežēlīgi viens pret otru. Kanibālisms kļūst par ikdienu. Astronoms Kornejs nevar samierināties ar vispārējo nežēlību. Viņš uzskata, ka pat vissmagākajos apstākļos nedrīkst zaudēt cilvēka izskatu. Bet dzīve, kā vienmēr, izrādās daudz sarežģītāka ...

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003163139-apokalipsis-sbornik-maks-maksimov